خرید تشک برقی و قیمت تشک مواج

خرید تشک برقی

تشک برقی

قیمت تشک مواج سلولی

تشک مواج سلولی

قیمت تشک مواج تخم مرغی

تشک مواج تخم مرغی

در تهیه و خرید تشک های برقی موارد مهمی است که باید قبل از خرید آنها را در ذهن داشته باشید. البته در این باره می توانید با مشاورین ما بصورت تلفنی و آنلاین گفتگو نموده و سوالات خود را جویا شوید.

 

  • اولین نکته در خرید تشک های برقی نیاز شماست. بسته به نیاز و انتظاری که از تشک های برقی دارید، انتخاب های متنوعی خواهید داشت.
  • اندازه دیگر نکته مهم در انتخاب تشک برقی مورد نظر شما خواهد بود. اندازه های استاندارد این تشک ها را ببینید و بسته به اندازه مورد نیاز خود، اقدام به خرید آنها نمایید.
  • امکان خاموشی خودکار: با توجه به استفاده از تشک های برقی به منظور خواب، امکان خاموش کردن دستی آنها موجود نمی باشد. این بزرگترین نکته در خرید تشک های برقی است که حتما باید امکان خاموش خودکار در آنها تعبیه شده باشد.
  • آپشن تنظیم دما: البته تشک های برقی در انواع مختلف و با قیمت های مختلف در سایت آبی سلامت موجود هستند. بسته به نیاز خود می توانید آپشن های مورد نیاز خود مانند انواع شرایط تنظیم دما و یا تایمر روشن و خاموش دستگاه را انتخاب نمایید.

تمام محصولات ارائه شده در سایت آبی سلامت دارای استانداردهای جهانی بوده و از کمپانی های معتبر و بزرگ به دست شما عزیزان می رسند و شما می توانید با خیال راحت اقدام به خرید تشک برقی نمایید.

 

قیمت تشک مواج

تشک برقی نوعی از تشک است که به وسیله انرژی برق و با استفاده از المنت هایی که درون تشک قرار گرفته اند، بصورت نقطه ای گرم می شود و بدن فردی که روی آن خوابیده است را نیز به همین شکل گرم می کند. تشک های مواج در دو مدل تخم مرغی و سلولی در تجهیزات پزشکی آبی سلامت به فروش میرسد . قیمت تشک های مواج را میتوانید در فروشگاه آبی سلامت مشاهده کنید.

 

انواع مدل های تشک مواج

تشک های مواج دارای دسته بندی از قبیل زیر می باشند:

 

 

خرید تشک برقی 

تشک های مواج دارای چند مدل هستند که تشکهای مواج سلولی و مواج تخم مرغی در انواع قیمت و کیفیت در سایت آبی سلامت موجود می باشد. تشک مواج سلولی بیشتر مناسب افراد با وزن بالا کاربرد و دارد و برای جلوگیری از زخم بستر استفاده می گردد . تشک های مواج برای سلامتی و آرامش در خواب و یا افراد بیمار بسیار کمک شایانی هستند. تشک های برقی نیز در فروشگاه آبی سلامت با تنوع در کیفیت و قیمت موجود میباشد.

 

انواع تشک برقی

تشک های برقی یا تشکچه های برقی زیراندازهایی میباشند که با تجهیزات ایمن برای کنترل دما ساخته شده اند و با برق شهری کار میکنند. با تنظیم دمای تشک برقی خوب راحت تری داشته باشید و دردهای مفاصلی و یا دردهایی که به خاطر کار سخت روزانه داشته اید با تشک های برقی آرامش را برای خود بخرید و صبح سرحال بیدار شوید. تشک های برقی در انواع و از ارزانترین قیمت تا قیمت بالا با کاربرد و خدمات بیشتر در فروشگاه آبی سلامت موجود می باشند. تشک های برقی بصورت زیرانداز و روانداز جهت کاهش دردهای موضعی و آرامش کلی به کار گرفته می شوند. قیمت تشک های برقی موجود در سایت آبی سلامت مناسبترین قیمت بازار با توجه به کیفیت می باشد ، جهت مشاوره با کارشناسنان ما تماس بگیرید.

 

مزایای تشک برقی

تشک برقی یک وسیله پزشکی است که علاوه بر راحتی کاربردهای پزشکی درمانی زیادی دارا می باشد. برخی از مزایای تشک برقی عبارتند از:

 

  • برای درمان دردهای عضلانی: دردهای موجود در ناحیه عضلانی کمر، بازوها و پاها وسایر قسمت های بدن که قبلا با کیسه های آب گرم و یا پتوهای مخصوص گرم می شدند، امروزه با استفاده از تشک برقی گرم شده و دردهای این نواحی بهبود می یابند.
  • ریلکسیشن: تشک برقی به علت قابلیت خوبی که در گرم کردن نقطه ای بدن دارد، می توانند برای کاهش استرس و در واقع ریلکس کردن استفاده شود. آسوده خیال و راحت روی تشک برقی خود دراز بکشید و از یک چرت کوتاه عصرانه لذت ببرید.
  • تقویت قوه خواب: اگر تاکنون برای به خواب رفتن مجبور بودید که انواع و اقسام قرص خواب را مصرف نمایید، می توانید با تشک های برقی به راحتی به خواب عمیق فرو روید.
  • استفاده در موارد فیزیوتراپی: در مواردی که تمرین های فیزیوتراپی لازم دارید، تشک های برقی می توانند یک گزینه بسیار عالی برای شما باشند.
  • آرتروز و گرفتگی عضلات: گرمای ایجاد شده توسط تشک های برقی باعث شل شدن عضلات می شود واز این رو برای درمان آرتروز و گرفتگی عضلات مختلف بدن می توان از آن استفاده نمود.

هرچند در اکثر مواقع علت خرید تشک های برقی خاصیت های درمانی آن است و معمولا به توصیه پزشک اینکار انجام می گیرد، اما در بسیاری از مواقع افراد برای راحتی و البته خواب آرام از آن استفاده می نمایند. تشک های برقی بعد از یک روز کاری سخت و طاقت فرسا، خستگی را از تن شما خارج کرده و باعث می شود، صبح ها با یک انرژی مضاعف از خواب بیدار شوید. این نتیجه سبب می شود که شما تا آخر روز با انرژی به فعالیت های کاری خود ادامه دهید و راندمان کاری بهتری داشته باشید.با تشک های برقی با کمبود خواب خداحافظی خواهید نمود.

میزان رضایت شما
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
X