خرید آنلاین تشک های برقی و سلولی با قیمت مناسب

انواع تشک با کاربردهای طبی در فروشگاه آبی سلامت برای سلامتی شما موجود می باشد ، تشک های طبی موجود عبارتند از :

 

قیمت تشک مواج

تشک های مواج در دو مدل تخم مرغی و سلولی در تجهیزات پزشکی آبی سلامت به فروش میرسد .

قیمت تشک های مواج را میتوانید در فروشگاه آبی سلامت مشاهده کنید ، قیمت مناسب ترین حالت ممکن در نظر گرفته شده است .

تشک برقی

تشک برقی

تشک مواج سلولی

تشک مواج سلولی

تشک مواج تخم مرغی

تشک مواج تخم مرغی

خرید تشک مواج سلولی

تشک های مواج دارای چند مدل هستند که تشکهای مواج سلولی و مواج تخم مرغی در انواع قیمت و کیفیت در سایت آبی سلامت موجود می باشد. تشک مواج سلولی بیشتر مناسب افراد با وزن بالا کاربرد و دارد و برای جلوگیری از زخم بستر استفاده می گردد . تشک های مواج برای سلامتی و آرامش در خواب و یا افراد بیمار بسیار کمک شایانی هستند. تشک های برقی نیز در فروشگاه آبی سلامت با تنوع در کیفیت و قیمت موجود میباشد.

 

انواع تشک مواج تخم مرغی

تشکهای مواج بدون در نظر گرفتن قیمت آنها دارای دو مدل مواج سلولی و تخم مرغی میباشند. تشک های مواج تخم مرغی به شکل شانه های تخم مرعی میباشند و در مقایسه با تشک های مواج سلولی دارای وزن سبک تر و قابل حمل و به راحتی قابل نصب می باشد. تشک های مواج تخم مرغی جهت جلوگیری اززخم های بستر و برخلاف تشک های مواج سلولی برای افراد با وزن کمتر کاربرد دارد . مناسبترین قیمت تشک مواج را از فروشگاه تجهیزات پزشکی آبی سلامت بخواهید.

انواع تشک برقی

تشک های برقی یا تشکچه های برقی زیراندازهایی میباشند که با تجهیزات ایمن برای کنترل دما ساخته شده اند و با برق شهری کار میکنند. با تنظیم دمای تشک برقی خوب راحت تری داشته باشید و دردهای مفاصلی و یا دردهایی که به خاطر کار سخت روزانه داشته اید با تشک های برقی آرامش را برای خود بخرید و صبح سرحال بیدار شوید. تشک های برقی در انواع و از ارزانترین قیمت تا قیمت بالا با کاربرد و خدمات بیشتر در فروشگاه آبی سلامت موجود می باشند. تشک های برقی بصورت زیرانداز و روانداز جهت کاهش دردهای موضعی و آرامش کلی به کار گرفته می شوند. قیمت تشک های برقی موجود در سایت آبی سلامت مناسبترین قیمت بازار با توجه به کیفیت می باشد ، جهت مشاوره با کارشناسنان ما تماس بگیرید.