ایرینگ و پشتی طبی

نشیمنگاه

گردنی

پشتی طبی

با مکانیزه شدن فعالیتهای بشری به واسطه استفاده از فناوریهای نوین، میزان تحرک افراد بطرز چشمگیری کاهش یافته است. شیوع پشت­ میز­نشینی­های طولانی، رانندگی­های طولانی­مدت و نشستن­های طولانی مدت پشت رایانه از جمله مواردی هستند که سلامت جامعه را بطور جدی تهدید می­نمایند. طرح خرید پشتی طبی بصورت آنلاین که طرف سایت آبی سلامت پیشنهاد شده است؛ در راستای حمایت از سلامت جامعه ایده­ پردازی و اجرا گردیده است.

توجه به شیوه صحیح نشستن برای سلامت افراد بسیار حائز اهمیت است. بروز بسیاری از دردهای عضلانی و مفصلی همگی به واسطه عدم توجه به این موضوع مهم می­باشد. در طول نشستن بر روی صندلی، زاویه ستون فقرات باید در حد نرمال حفظ گردد. در غیر اینصورت به مرور زمان مشکلات عدیده­ای با ایجاد ضعف ماهیچه ­ای در فرد بروز می­کند.

از بین اعضای بدن کمر حساس­ترین عضوی است که باید به نحوی استقرار آن بر روی صندلی توجه خاص گردد. چرا که ایجاد انحراف در زاویه نشستن می­تواند باعث بروز آسیبهای جدی در ستون ­فقرات گردد. این موضوع می­تواند با افزایش سن تشدید شود. شکل بروز شایع انحراف غیر استاندارد زاویه نشستن کمر بصورت بروز دیسک کمر نمایان می­شود که مشکلات زیاد جسمانی و حرکتی را برای افراد به وجود می ­آورد. خرید پشتی طبی مناسب و استاندارد می­تواند ایده­ای پیشگیرانه برای جلوگیری از این مشکلات جسمانی باشد. از طرفی از آنجائیکه بروز مشکلات عضلاتی و استخوانی باعث تحمیل هزینه­ های بالای درمانی خواهد شد. خرید پشتی طبی استاندارد می­تواند خرید مقرون بصرفه­ ای باشد.

 

راهنمای خرید پشتی طبی 

در خرید پشتی طبی باید در درجه اول به طراحی آن دقت نمود. طراحی پشتی طبی باید متناسب با قسمت انحنای کمر باشد. در برخی از تولیدهای تجاری به این موضوع مهم توجه نمی­گردد که باعث می­شود این پشتی­ها نه تنها عملکردی پیشگیرانه نداشته باشند بلکه خود عاملی برای تشدید مشکلات کمری باشند. بنابراین خرید پشتی طبی باید از مراکز معتبر انجام گیرد. سایت آبی سلامت بعنوان نخستین سایت مرجع ارائه تجهیزات پزشکی با بهره­مندی از تخصص کارشناسان زبده سعی نموده است برندهای معروف و استاندارد را با بهترین قیمت به کاربران معرفی نماید. طراحی صحیح پشتی­های طبی باعث می­شود که با قرار گیری صحیح کمر بر روی صندلی جریان خون افزایش یافته و از این طریق از آسیب به عضلات به نحو موثری جلوگیری می­گردد.

جنس مواد اولیه استفاده شده در تولید پشتی طبی نیز از مواردی می باشد که در زمان خرید پشتی طبی باید به آن توجه کرد. جنس محصول در دوام استفاده از پشتی بسیار مهم است. همچنین شاید با استفاده از برخی مواد حساسیت زا و تماس آن با بدن مشکلات ثانویه­ای برای استفاده کننده از پشتی ایجاد شود. بنابراین خرید از مراکز معتبر شاید شرط اصلی در انجام یک خرید مطمئن و مقرون بصرفه خواهد بود.

 

بهترین طبی پشتی چه ویژگی دارد

پشتی طبی باید از انعطاف ­پذیری بالای برخوردار باشد تا حداقل فشار بر عضلات وارد شود. میزان انعطاف و سفتی پشتی طبی باید شرایطی را فراهم آورد که ستون فقرات بدون تحمیل فشار مضاعف بشکل نرمال قرار گیرد.

اقدام به خرید پشتی طبی مناسب علاوه بر حفاظت از ستون فقرات باعث جلوگیری از فشار به ششها در هنگام نشستن می­شود که در افزایش انرژی برای انجام فعالیتهای ذهنی بسیار موثر می ­باشد.

 

خرید پشتی طبی بصورت آنلاین

تخصصی بودن خرید پشتی طبی مستلزم مراجعه به فروشگاه­های بیشتر و کسب اطلاعات علمی برای اقدام به خرید می­باشد. این موضوع هزینه بر و زمانبر می­باشد. سایت آبی سلامت با درک این نیاز مهم مخاطبین؛ مجموعه­ای از برندهای معتبر در زمینه پشتی طبی را در سایت بصورت تصویری نمایش داده است این موضوع کاربری و خرید را در سطح بالایی آسان نموده است. کاربران با توجه به وجود تنوع محصول در سایت امکان مقایسه بین محصولات را برای انتخاب بهترین گزینه برای خرید دارند. خرید پشتی طبی برای همگان، حتی برای افرادی که تبحری در کاربری رایانه ندارند نیز آسان و میسر شده است. سیستم پرداخت آنلاین وجه خرید،  به واسطه دریافت نماد اعتماد پرداخت الکترونیکی در سطح مطمئن و سریع صورت می­گیرد.

همچنین می توانید برای خرید دیگر تجهیزات پزشکی مانند : فشار سنج ، ویلچر ، بخور و … به دیگر صفحات سایت مراجعه نمائید همکاران ما تلاش کرده اند مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات پزشکی را برای برای تمامی مشتریان فراهم آورند.

میزان رضایت شما
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
X