با شکم بند لاغری، چاقی را به زانو درآورید.

شکم بند لاغری

تاثیر شکم بند در لاغری

شکم بند لاغری، رژیم غذایی، ورزش های نرم، مصرف سبزیجات و پرهیز از مصرف گوشت قرمز، گن لاغری، اینها کلماتی هستند که اگر هر روز از ذهن شما می گذرد و در فکر آنها هستید، به معنی این است که شما با معضلی به نام چاقی روبرو هستید. چاقی را در دنیای مدرن امروز می توان یک بیماری درمان پذیر قلمداد کرد، که به روش های بسیار دقیق و با کمترین عوارض قابل درمان است. مهمترین قدم برای رسیدن به اندامی متناسب، در درجه اول همت شماست. شکم بند لاغری، رژیم غذایی و ورزش همگی تنها با همت شماست که فرآیند لاغری شما را امکان پذیر می نمایند. ما در این یادداشت قصد داریم نکاتی طلایی در هنگام استفاده از شکم بند لاغری برای رسیدن به اندامی ایده آل را برای شما مطرح نماییم. ترکیب همت شما با این نکات، معجزه زندگی شما خواهد شد.

انتظار شما از یک شکم بند لاغری یا کمربند لاغری چیست؟ آیا عوارض بستن شکم بند طبی را می دانید؟ طریقه بستن شکم بند لاغری را چطور؟ آیا شکم بند شکم شما را کوچک می کند یا این فقط یک نمایش کوتاه مدت است؟ آموزش رقص برای لاغری شکم کارساز است؟ بستن شکم بند موقع خواب  ضروری است؟ مشت زدن به شکم برای لاغری درست است؟ قبل از خرید شکم بند لاغری چه نکاتی را باید در نظر داشته باشیم؟ همه و همه سوالاتی است که در این مقاله قصد داریم شما را به پاسخ آنها نزدیک کنیم.

لاغری شکم

لاغری شکم

تاثیر شکم بند لاغری

تناسب اندام از دیرباز دغدغه ای بسیار جدی برای بشر بوده است. در قرن 21 شاید اغراق نباشد اگر تجارت های مربوط به لاغری، مانند شکم بند لاغری، طراحی ورزش های مخصوص لاغری، قرص های لاغری و از این دست موارد را جزء تجارت های موفق و پربازده دسته بندی نماییم.

زنان جذب مردانی با اندام متناسب و عضلانی می شوند و مردان بیشتر با زنانی عیاق هستند که از تناسب اندام برخوردارند. لاغری و تناسب اندام یک امتیاز به حساب می آید. میلیون ها دلار تراکنش های نقدی در تجارت های مربوط به لاغری گواه ادعای ماست.

در قدیم چاقی نشانه ای از اشرافیت و ثروت محسوب می شد. افراد ثروتمند معمولا افرادی چاق بودند و لاغری را برای اعضای خانواده خود بر نمی شمردند. اما امروزه شرایط کاملا عوض شده است. افراد چاق همیشه در معرض دید و تماشای دیگران قرار می گیرند. چاقی یک معضل به حساب می آید و برخی آن را مادر بیماری ها قلمداد می نمایند.

ابداع لوازم پزشکی و روش های نوین لاغری و چربی سوزی مانند شکم بند لاغری، گن های لاغری و … روز به روز دری جدید به روی مشتریان این تجارت باز می کند. اگر دقایقی اندک تبلیغات تلویزیونی، محیطی و اینترنتی را دنبال کنید، از تعداد و انواع این روش ها تعجب خواهید کرد.

شکم بند لاغری چگونه کار می کند؟

اگر با خرید یک شکم بند لاغری به دنبال معجزه هستید و انتظار دارید که بدنتان مشابه بدن ورزشکاران رشته های رزمی شود، شما رویاهای زیبایی دارید. این ها، نه هدف تولید و طراحی شکم بندهای لاغری هستند و نه مقاصدی که شما باید از آنها انتظار داشته باشید.

  کرونا (Corona viruses) چیست ؟ 28 نکته پیشگیری از کرونا در جهان

شکم بند های لاغری به طوری طراحی شده اند که به درجات مختلف، عضلات شکم و قسمت های دیگر بدن را که دارای چربی اضافه هستند، در حالت فشرده قرار داده و تا حدالامکان منقبض می نمایند. در طولانی مدت این کار باعث کوچکتر دیده شدن شکم شما خواهد شد، اما این پایان کار نیست.

شکم بند ها در لحظه می توانند اندامی تقریبا متناسب و ورزیده را به دید دیگران، در اختیار شما قرار دهند. اما این فقط یک نتیجه کوتاه مدت و گذراست. اگر به دنبال اندام ورزیده و تناسب اندام هستید و قصد دارید چربی های اضافی شکم را کاملا از بین ببرید، شما نیاز به نکات مهم دیگری مانند ورزش کردن و رژیم های مختلف غذایی هستید.

رژیم لاغری مناسب

از چاقی به لاغری با بستن شکم بند طبی لاغری

اگر قرار بود هر کس با بستن یک شکم بند، اندامی متناسب داشته باشد، همه ما در حال حاضر خوش اندام و بدنی عاری از چربی و عضلانی داشتیم. پس اگر در میان اطرافیان خود هنوز کسانی هستند که به دنبال روش های جدید برای لاغری و چربی سوزی هستند، این به این معنی است که صرف استفاده تنها از شکم بند لاغری دوای درد شما نیست. البته در این میان از تاثیر مثبتی که شکم بند در شما ایجاد می نماید، نباید گذشت.

گن های لاغری در واقع چربی های شما را منقبض کرده و محل آنها را جابجا می نمایند و این به معنی حذف چربی ها نیست. حذف چربی ها نیاز به همت و تلاش بیشتری دارد. اگر امشب به یک مهمانی دعوت هستید و لباس زیبایی که خریده بودید، دیگر برای شما کوچک شده است، چاره کار یک شکم بند لاغری است. پس اگر شما از یک متخصص سوال کنید که آیا شکم بند شکم شما را کوچک می کند، پاسخ او مثبت خواهد بود، اما احتمالا اما و اگرهایی نیز به دنبال پاسخ مثبتش تحویل شما خواهد داد.

طریقه بستن شکم بند

شکم بند لاغری در طرح های مختلف در بازار وجود دارد. هر کدام روش خاصی برای بسته شدن دارند که معمولا در یک بروشور، همراه شکم بند در اختیار مشتری قرار می گیرد. بسته به سایزی که از شکم بند انتظار دارید، برای شما بوجود آورد، محل مناسب بستن شکم بند را انتخاب کرده و آن را سر جای خود محکم کنید.

درباره تجهیزات پزشکی لاغری که پوشیدنی هستند، این کار به راحتی انجام شده و نیاز به کمک شخص دیگری هم نیست. اما برخی شکم بند ها به دلیل ساختار پیچیده، نیاز هست که توسط شخص دیگری برای شما بسته شوند. حتما بعد از بسته شدن دقت نمایید که تنفس شما عادی باشد. اگر به سختی نفس کشیدید، چند سایز شکم بند لاغری خود را شل تر نمایید.

عوارض شکم بند طبی

شکم بند طبی

بستن شکم بند برای لاغری

عوارض ناشی از چاقی و داشتن شکم بزرگ بر همگان واضح و مبرهن است. علاوه بر عوارضی که چاقی در سلامتی افراد دارد، اضافه وزن باعث کاهش اعتماد به نفس و مشکلات روحی را نیز در افراد ایجاد می کند. درمان چاقی و کاهش وزن با چربی سوزی امری لازم و ضروری است. اما آیا متوسل شدن به هر کاری برای چربی سوزی درست است؟روش ها و لوازم طبی مختلفی برای لاغری طراحی شده است. یکی از این روش ها شکم بند لاغری است. اما عوارض شکم بند لاغری و طبی نیز بر کسی پوشیده نیست.

  بهترین دستگاه اکسیژن ساز چیست؟ مقایسه 8 دستگاه اکسیژن ساز...

اولین نکته ای که در هنگام استفاده از شکم بند طبی باید به آن دقت نمایید، تعرق بدن در هنگام بستن شکم بند لاغری است. بسیاری از افراد تصور می نمایند که بعد از بستن شکم بند لاغری و طبی بدن بلافاصله شروع به تعرق می نماید و تاجرین این عرصه از این تصور غلط مردم سوء استفاده نموده و از آن برای فروش هرچه بیشتر محصولات خود استفاده می کنند. این یک باور غلط است. تعرق ناشی از بستن شکم بند لاغری دلیل بر چربی سوزی نیست. بلکه این آب خارج شده از منافذ پوست، آب زیر پوستی است که به علت فشرده شدن چربی های شکم، عکس العمل غیر ارادی بدن است، تا بتواند تعادل دمایی بدن شما را حفظ نماید. این امر باعث کاهش سطح آب بدن شده و معضلات جسمی مختلفی را برای شما بدنبال خواهد داشت.

نکته مهم تر زمانی است که شما قصد ورزش و چربی سوزی با تحرک را دارید. بستن شکم بند در این زمان علاوه بر اینکه نتیجه مثبتی به دنبال ندارد، بلکه از تاثیرات مثبت ورزش روی چربی سوزی شما نیز می کاهد.

خارش و قرمزی پوست نیز از عوارض شایع استفاده از شکم بند لاغری است. جنس شکم بند های لاغری بسیار در این امر دخیل می باشد. نوع طراحی شکم بند و لوازم جانبی لاغری پزشکی نیز تاثیر بسزایی در کبودی پوست شما دارد. دقت داشته باشید که این عارضه را ساده تلقی نفرمائید، زیرا با گذشت زمان و استفاده بیش از حد از شکم بند لاغری، باعث ایجاد خارش شدید و ضایعات اگزمایی در ناحیه درگیر خواهد شد.

در حالت هایی خاص، هنگامی که شما نیاز به انقباض بیشتر دارید و میزان چربی های دور شکمتان به شدت افزایش یافته است، مجبور خواهید بود که که شکم بند لاغری را بیشتر بکشید. پاره شدن مویرگ های زیرپوستی و نزدیک پوست از عوارض ناشی از انقباض زیاد شکم بند لاغری است.

انواع شکم بندها

شکم بندها بر حسب نوع کاربرد به 3 دسته، شکم بندهای حاملگی، لاغری و طبی تقسیم بندی می شوند. شکم بند های حاملگی، همانگونه که از اسمشان پیداست برای دوره های بعد از زایمان کاربرد دارد تا به هم خوردن تناسب اندان بانوان را بعد از زایمان به حالت اولیه بازگردانده و دوباره بدنی خوش فرم را برای آنها ایجاد کند.

شکم بندهای لاغری نیز که به مکرر در این مقاله به آن پرداخته شد، با هدف لاغری وارد بازار شده و استفاده از آن برای همه سنین و همه افراد مجاز است.

شکم بند های طبی، خاصیت های پزشکی داشته و علاوه بر تاثیر بر روی تناسب اندام، در برخی موارد برای گرم نگه داشتن و جلوگیری از آسیب بیشتر به اندام ها، که بعد از حادثه های جسمی که برای هر کس می تواند رخ دهد، کاربرد دارند.

نکات مهم قبل از خرید شکم بند لاغری

 • دور کمر خود را بدانیدنکات مهم قبل از خرید شکم بند لاغریشکم بندهای لاغری در سایزهای مختلف در بازار وجود دارد، البته برخی از آنها نیز فری سایز بوده و برای اکثریت مردم قابل استفاده است. اما با توجه به بسته بندی بودن، این شکم بندها و عدم امکان پرو آنها در هنگام خرید، لازم است از قبل دور کمرتان را با یک متر اندازه بگیرید.
 • طرح مناسب را انتخاب کنید : شکم بندهای موجود در بازار در طرح های مختلف تولید می شوند. از نوع پوشیدنی، نیم تنه، تمام تنه، دور کمر، دور باسن و … . با توجه به کاربردی که از آن انتظار دارید از قبل طرح مورد نظرتان را انتخاب نمایید.
 • شرکت سازنده: گن های لاغری تولیدات چینی، اروپایی و شرکت های داخلی مختلف در بازار وجود دارد. هر کدام بر حسب جنس و قیمتی که دارند، از بقیه متمایز می شوند.
 • جنس ساخت: در بالا به عوارض استفاده از گن های لاغری بی کیفیت و با جنس ضعیف اشاره کردیم.
 • قیمت : همیشه در هنگام خرید به قیمت ها دقت کنید. اگر شما مشکل مالی ندارید، دلیل بر این نیست که برای هر کالایی هر قیمتی را بپردازید. بسته به نوع کارایی که از شکم بند  انتظار دارید، شکم بند خود را انتخاب کنید و فقط قیمت آن را بپردازید.
 • متعلقات شکم بند: در برخی از شکم بندهای بی کیفیت، قطعات فلزی و محکمی به کار رفته که در هنگام استفاده باعث ایجاد خراش و کبودی در بدن شما می شوند. در هنگام خرید به این نکته توجه فرمایید و تمام قسمت های شکم بند را از قبل مورد بررسی قرار دهید.
 • شکم بند را روی یک لباس نازک ببندید : پوست یکی از حساس ترین قسمت های بدن است. بیماری ها و معضلات متعددی برای پوست بوجود می آید که برای درمان هر کدام هزینه های هنگفتی نیاز است. تقریبا تنها عضو بدن است که در معرض مستقیم طبیعت قرار میگیرد. از این نظر باید به دقت از آن محافظت نمایید.اگر هرگونه حساسیت پوستی و التهابی در آن دارید، حتما شکم بند های لاغری را روی یک لباس نازک بپوشید تا عوارض ناشی از آنها به حداقل میزان ممکن برسد.
 • برای روی گن هر لباسی مناسب نیست : لباس های تنگ معمولا گن های لاغری را معلوم می کنند و این امر اصلا دید زیبایی در تیپ شما نخواهد داشت. سعی کنید از لباس هایی برای روی شکم بند خود استفاده نمایید که از روی آنها گن لاغری شما معلوم نباشد.
 • از شکم بند همیشه استفاده ننمایید: استفاده بیش از حد از گن های لاغری باعث تشدید عوارض ناشی از آنها می شود در روز ساعات مشخص و مناسبی برای پوشیدن گن استفاده کنید و از استفاده بیش از حد آن پرهیز کنید.
 • در هنگام خواب شکم بند لاغری ممنوع : استفاده از شکم بند در هنگام خواب ممکن است باعث بروز مشکلات تنفسی در شما شده و زندگی شما را به مخاطره بیاندازد. مطمئن باشید که گن های لاغری در زمان خواب شما، معجزه نمی کنند.
 • در هنگام ورزش از گن لاغری استفاده نکنید: با توجه به نکاتی که در بالا درباره استفاده از گن در هنگام ورزش بیان کردیم، توصیه می کنیم در هنگام ورزش خود را از گن های لاغری رها کنید.
 • حساسیت های پوستی و تنفسی را در نظر بگیرید: اگر استفاده از گن های لاغری باعث بروز حساسیت ها و مشکلات جسمی برای شما می شود، از استفاده از آن منصرف شوید.
  کنترل قند خون بیماران دیابتیک

جمع بندی:

اگر شما قصد لاغر دیده شدن را دارید و سلامتی و تناسب اندام دائمی اهمیتی در ذهن شما ندارد، بهترین راهکار برای شما شکم بند لاغری است. اما اگر به دنبال تناسب اندام و داشتن بدنی آماده و روی فرم هستید، اگر دوست دارید همیشه جذاب و خوش فرم دیده شوید، اگر انتظار دارید همه اطرافیانتان به داشتن بدنی مثل شما غبطه بخورند، کمی بیشتر از یک شکم بند لاغری نیاز خواهید داشت.ورزش، رژیم های غذایی مناسب و البته تلاش، تلاش و تلاش بهترین راهکار برای تناسب اندام و چربی سوزی است. هیچ رویایی مفت و رایگان به دست نمی آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *