خرید بخور در انواع مختلف

خرید تصفیه هوا

تصفیه هوا

خرید بخورسرد و گرم

بخور سرد و گرم

خرید بخور گرم

بخور گرم

خرید بخور سرد

بخور سرد

خرید بخور امروزه به علت وجود آلودگی های زیاد و خشک بودن هوا در فصول مختلف می تواند گزینه ای مناسب برای کسانی باشد که به سلامت خود اهمیت می دهند. وجود رطوبت در هوا باعث می شود بسیاری از مشکلات تنفسی و پوستی از بین برود. تنفس در هوای خشک به خصوص برای کسانی که به بیماری هایی مانند تنگی نفس، سرماخوردگی، آنفولانزا و … مبتلا هستند مضر است و بهتر است با خرید بخور و استفاده از آن سلامت خود را تأمین کنند.

 

مزایای خرید بخور

 

بخور humidifier دستگاهی است که باعث می شود آب یا هر مایع دیگری بخار شده و به محیط وارد شود. از این رو می تواند رطوبت هوا را در حد نیاز بالا ببرد. در اکثر شهرهای کشور، هوا خشک است و رطوبت کافی در محیط وجود ندارد از این رو پوست دچار خشکی می شود و تنفس نیز راحت صورت نمی گیرد. از این رو خرید بخور این امکان را به شما می دهد تا در هوایی مناسب تر و مطبوع تر تنفس کنید.

خرید بخور این امکان را به شما می دهد که هم به صورت سرد، هم به صورت گرم رطوبت هوا را بالا ببرید. رطوبت موجود در هوا بر روی لایه های شاخی پوست تأثیر می گذارد و از این طریق می تواند در افزایش طراوت و شادابی پوست مؤثر باشد.

افرادی که دچار بیماری های تنفسی مانند آسم هستند می توانند با خرید بخور و استفاده از آن به خصوص در زمان خواب، از خشک شدن مجاری تنفسی خود جلوگیری کنند و از این طریق مشکلات تنفسی را به مقدار زیادی کاهش دهند.

علاوه بر این در فصل هایی که سرماخوردگی و آنفولانزا شایع است، دستگاه بخور بهترین درمان برای بیماری های گلو و ریه است تا علاوه بر از بین بردن ویروس و باکتری مربوط به بیماری های مختلف، در جهت بهبود عملکرد نای و گلو مؤثر باشد. شما می توانید موارد مختلفی مانند عرقیات، گیاهان دارویی و … را به آب بخور اضافه کنید و از مزایای آن ها بهره ببرید.

 

خرید بخور و انواع آن

دستگاه های بخور مدل های مختلفی دارند که هر کدام می تواند برای زمانی خاص مورد استفاده قرار گیرد. به طور کلی دو نوع بخور وجود دارد.

 

  • بخور گرم یک دستگاه بخور معمولی است که با افزایش دمای آب یا هر مایع دیگری، آن را به بخار تبدیل می کند و رطوبت هوا را افزایش می دهد. استفاده از این دستگاه در زمستان توصیه می شود. دستگاه بخور گرم علاوه بر مرطوب کردن هوا، دما را هم بالا می برد و در درمان خس خس سینه، گرفتگی صدا، تنگی نفس و … مؤثر است.
  • دستگاه بخور سرد از دیگر انواع بخور است که بدون افزایش دما، هوا را مرطوب می کند. خرید بخور سرد به شما این امکان را می دهد که علاوه بر افزایش رطوبت، ویروس های سرماخوردگی و آنفولانزا را هم از بین ببرید و محیطی مطبوع تر داشته باشید.

خرید بخور سرد و گرم در سایزهای مختلف بسته به متراژ که می خواهید از آن استفاده کنید صورت می گیرد. از بخور گرم در آرایشگاه ها برای آبرسانی به پوست نیز استفاده می شود.

بخور سرد و گرم و یا رطوبت ساز یکی از محصولات موجود در فروشگاه آبی سلامت است که انواع بخور سرد و گرم بصورت تکی و دوکاره که امکان بخور سرد و گرم را به درخواست شما ایجاد میکند موجود است .

برند دستگاههای بخور آبی سلامت جزو بهترین های تولید محصولات بخور و تصفیه هوا هستند که برای انواع مصارف بهداشتی ، خانگی و صنعتی این کالا را تولید کرده اند.

اگر در انتخاب و خرید بخور مناسب به کاربرد خود با شک و مشکلی مواجه هستید با مهندسان آبی سلامت تماس بگیرید تا بهترین دستگاه مناسب کار خودتان را بیابید.

میزان رضایت شما
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
X