درباره ی گروه آبی سلامت

مجموعه ی آبی سلامت فعالیت خود در حوزه ی تجهیزات پزشکی را به صورت رسمی از سال 1386 آغاز نمود و در تمام این سال با ارائه خدمات به روز در پی گسترش فعالیت خود بوده اند . از این رو در سال 1396 سایت فروشگاه تجهیزات پزشکی آبی سلامت فعالیت خود را برای حذف واسطه ها و فروش مستقیم به مصرف کننده شروع  کرد .

هدف تیم تحقیق و توسعه ی آبی سلامت همواره ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود بوده ، بدین ترتیب با تلاش زیاد امکانی را فراهم کردیم که تمام محصولات موجود در سایت فروشگاه تجهیزات پزشکی آبی سلامت با ارزان ترین قیمت به دست مصرف کنندگان برسد ، همچنین به دلیل نیاز آنی استفاده از تجهیزات پزشکی در بعضی موارد ، گروه آبی سلامت امکانی فراهم کرده تا تمام سفارشات در کوتاه ترین زمان ممکن به دست خریداران برسد .

همچنین مدیران آبی سلامت تلاش کرده اند تا در کنار تامین تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای مشتریان ، با ساخت ویدیو و تولید محتوای آموزشی ، نحوه ی صحیح استفاده از این محصولات را به طور کامل به مصرف کنندگان بیاموزد . از این رو با کوشش مداوم تیم تولید محتوای آبی سلامت مجموعه ی کاملی از آموزش های استفاده از تجهیزات پزشکی ساخته شده و از طریق شبکه های اجتماعی در اختیار دنبال کنندگان قرار گرفته است .

در کنار تمام این خدمات کسب نمایندگی فروش از کمپانی های تجهیزات پزشکی بین المللی و دریافت انحصار فروش برخی از محصولات تولید ایران ، در کنار فعالیت گسترده تخصصی و اصولی سبب شده که ما به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های تجهیزات پزشکی شناخته شویم.

امروزه با تغییر سبک زندگی شیوه های درست حفظ سلامتی به دست فراموشی سپرده شده است . از این رو کارشناسان مجرب سایت آبی سلامت با مشاوره ی تخصصی دقیق که به صورت رایگان انجام می شود تلاش در اصلاح عادات نا سالم و بهبود کیفیت سلامت جامعه داشته اند . از این رو آبی سلامت همواره با شعار سبک زندگی سالم ، تجربه ی آبی سلامت شروع به کار کرده و آماده ی خدمت رسانی می باشد .

شرکت آبی سلامت با ارائه مشاوره صحیح و پشتیبانی مناسب ، ارائه محصولاتی با کیفیت برتر ، خدمات فنی دقیق ، گرد آوری کادر و پرسنل مجرب و نظارت مدیریتی قانون مدار و کارآمد موفق شده تا سهم چشمگیری از بازار تجهیزات پزشکی و سلامت کشور را در اختیار بگیرد و با هدف همه گیر کردن سبک زندگی سالم و شناخت نیاز مشتریان و نیز ارائه محصولات با تائیدیه های بین المللی زمینه ی فعالیت خود را همواره رشد دهد .

ابی سلامت با حضور فعال و موثر در نمایشگاه های تجهیزات پزشکی داخلی و بین المللی و اطلاع رسانی و آگاهی بخشی نقش موثری در زمینه ی بهبود سبک زندگی سالم جامعه داشته است و با تکیه بر تجربیات خود در جهت رضایتمندی عموم جامعه همواره در تلاش است .

در حال حاضر دفتر و انبار شرکت پزشکیاران آبی سلامت در شهر تهران همه روزه فعال می باشد . گرچه هم اکنون آبی سلامت جای جای ایران را تحت پوشش خود داشته ، امید می رود تا در سال های آتی با احداث دفاتر آبی سلامت در تمامی مراکز استان ها قادر به انجام خدمات بیشتری به مردم باشیم .

باشد که باری تعالی در این راه برای رسیدن به حاصل مطلوب یاری رسان ما باشد.

بدین ترتیب از تمامی مردم عزیز و محترم دعوت به بازدید از سایت و در صورت نیاز تماس با فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی  آبی سلامت می نماییم .

سبک زندگی سالم ، تجربه ی آبی سلامت