دستگاه ونوار تست قندخون

کیف حمل انسولین

لانست و اتولانست

نوار تست قند خون

دستگاه تست قند

نوار قند خون از جمله وسایلی است که وجود آن در هر خانه ضروری است. انواع دستگاه تست قند خون و نوار قند خون برای اندازه گیری میزان قند خون بکار می روند. سنجش منظم قند خون برای جلوگیری از عوارض بیماری دیابت تاثیر بسزایی دارد. از طرفی افرادی که در معرض خطر قرار دارند مانند افراد دچار افت قند خون، مادران بارداری که دچار دیابت حاملگی هستند و یا افرادی که انسولین استفاده می کنند باید چندین نوبت در روز میزان قند خون خود را اندازه گیری می نمایند. با توجه به کاربرد زیاد و حساسیت بالای موضوع استفاده از نوار قند خون کاربرد زیادی دارد. انواع نوار قند خون با کیفیت عالی و استفاده از آنزیمهای مختلف که مورد تائید سازمان بهداشت آمریکا و اتحادیه اروپا می باشد در دسترس است. جهت موارد ایمنی و اندازه گیری دقیق میزان قند خون توسط نوار قند خون استفاده از نوار تست قند خون با آنزیم گلوکز اکسیداز توسط سازمان های جهانی بهداشت توصیه شده است. با توجه به خطراتی که سنجش اشتباه میزان قند خون برای افراد و بخصوص افراد دیابتی می تواند داشته باشد، از اینرو بکار بردن نوار تست قند خون استاندارد و با کیفیت مورد تائید از ضروریات است. انواع نوار تست قند خون در بسته بندیهای استاندارد و طبق اصول بهداشتی و مطابق با استانداردهای کیفیت جهانی را می توان از طریق سایت تهیه نمائید. جهت آگاهی بیشتر در مورد قیمت و کیفیت نوار قند خون به دادمه مطلب توجه نمائید.

اندازه‌گیری قند خون از کارهای روزمره‌ی مبتلایان به دیابت است. چیزی که در اینجا اهمیت دارد میزان دقت دستگاه است تا بتوان به نتایج آن اعتماد کرد. صفحه‌نمایش بزرگ دستگاه کمک می‌کند تا سالمندانی که چشم‌های ضعیفی دارند بدون نیاز به عینک بتوانند اعداد روی صفحه را مشاهده کنند. می‌توان واحد اندازه‌گیری قند خون را بین میلی‌گرم بر دسی لیتر و میلی مول بر لیتر تغییر داد. حافظه‌ی دستگاه قابلیت ذخیره 480 اندازه‌گیری را دارد و از این جهت حافظه‌ی بسیار خوبی دارد. نکته‌ی حائز اهمیت این است که با درآوردن باتری‌ها حافظه پاک نمی‌شود. قابلیت ویژه‌ی این دستگاه میانگیری از نتایج در بازه‌های زمانی 7، 14، 30 و 90 روز است. نکته‌ی جالب‌ توجه این است که می‌تواند میانگین‌گیری را برای نتایج قبل از غذا و بعد از غذا نیز انجام دهد. ویژگی‌هایی از قبیل نمایشگر بزرگ، شکاف نوار تست روشن و قابل‌ رؤیت در شب و نوارهای تست بزرگ، استفاده از دستگاه را مخصوصاً برای سالمندان بسیار آسان کرده است. نوار قند خون مانند سرنگ انسولین از جمله وسایلی است که وجود آن در هر خانه ضروری است. انواع دستگاه تست قند خون و نوار قند خون برای اندازه گیری میزان قند خون بکار می روند. سنجش منظم قند خون برای جلوگیری از عوارض بیماری دیابت تاثیر بسزایی دارد. از طرفی افرادی که در معرض خطر قرار دارند مانند افراد دچار افت قند خون، مادران بارداری که دچار دیابت حاملگی هستند و یا افرادی که انسولین استفاده می کنند باید چندین نوبت در روز میزان قند خون خود را اندازه گیری می نمایند. با توجه به کاربرد زیاد و حساسیت بالای موضوع استفاده از نوار قند خون کاربرد زیادی دارد. انواع نوار قند خون با کیفیت عالی و استفاده از آنزیمهای مختلف که مورد تائید سازمان بهداشت آمریکا و اتحادیه اروپا می باشد در دسترس است. جهت موارد ایمنی و اندازه گیری دقیق میزان قند خون توسط نوار قند خون استفاده از نوار تست قند خون با آنزیم گلوکز اکسیداز توسط سازمان های جهانی بهداشت توصیه شده است. با توجه به خطراتی که سنجش اشتباه میزان قند خون برای افراد و بخصوص افراد دیابتی می تواند داشته باشد، از اینرو بکار بردن نوار تست قند خون استاندارد و با کیفیت مورد تائید از ضروریات است. انواع نوار تست قند خون در بسته بندیهای استاندارد و طبق اصول بهداشتی و مطابق با استانداردهای کیفیت جهانی را می توان از طریق سایت تهیه نمائید. جهت آگاهی بیشتر در مورد قیمت و کیفیت نوار قند خون به ادامه مطلب توجه نمائید.

 

قیمت نوار قند خون

قیمت نوار قند خون در کیفیت و عملکرد کار تاثیر بسزایی دارد. چنانچه جزو افرادی هستید که باید بطور مرتب میزان قند خون خود را اندازه گیری نمائید و یا جزو افراد دیابتی هستید، به اهمیت نوار قند خون با کیفیت در نمایش دقیق میزان قند خون واقف هستید. نوارهای قند خون معمولی و یا نوارهایی که در ترکیبات آنها از آنزیم GDH استفاده شده است ممکن است در سنجش میزان قند خون دچار اشتباه گردیده و قند موجود در برخی داروها را جزو قند خون شخص محاسبه نمایند. با توجه به اهمیت حیاتی موضوع برای افراد، انواع مدلهای مختلف و جدید نوار قند خون با کیفیت فوق العاده، بسته بندی بهداشتی و مورد تائید سازمانهای بین المللی به مشتریان عرضه می گردد. قیمت نوار قند خون با توجه به کیفیت آنها بسیار مناسب بوده و در بسته های ۲۵ یا ۵۰ عددی عرضه می گردند. کلیه نوارهای تست قند خون تحت تائیدیه مراکز بهداشت معتبر جهانی تولید و به ارتقا بهداشت و سلامت جوامع کمک شایانی می نمایند. سنجش دقیق میزان قند خون و عدم تاثیر عوامل خارجی بر روی عدد قند خون نمایش داده شده از مهمترین ویژگیهای نوار قند خون جدید است. چنانچه تمایل دارید که با خاطری آسوده به تهیه نوار تست قند خون پرداخته و سلامت خود را تضمین نمائید، از انواع محصولات متنوع نوار تست قند خون با قیمتهای مناسب واقع در سایت بازدید نمائید. تمام محصولات نوار تست قند خون در بسته بندیهای اورجینال، قیمت مناسب، کیفیت اصلی و با پوشش مخصوص هر نوار جهت ارتقای کیفیت عملکرد آن ارائه می گردد. با خرید محصولات اورجینال و با کیفیت نوار قند خون سلامت خود و افراد خانواده را تضمین نمائید.

میزان رضایت شما
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
X