سرنگ انسولین

خرید سرنگ انسولین

سرنگ انسولین

سرنگ انسولین یک سرنگ بسیار نازک و تیز است که بدون هیچگونه دردی و با یک فشار اندک، انسولین مورد نیاز بدن افراد دیابتی را به بدن آنها تزریق می نماید. این سرنگ به طور دقیق درجه بندی شده است تا شما بتوانید به راحتی انسولین لازم برای بدن خود را با آن اندازه گیری کنید و به مقدار دقیق انسولین به بدن خود تزریق نمایید.

یک پیستون برای تزریق در سرنگ انسولین طراحی شده است که انتهای آن یک قسمت پلاستیکی قرار دارد. این قسمت پلاستیکی دقیقا با درجه بندی روی سرنگ، تنظیم شده است که شما بتوانید در هنگام تزریق انسولین، سرنگ مورد نظر را دقیقا به مقدار لازم پر نمایید. دقت نمایید که سرنگ انسولین یک وسیله یکبار مصرف بوده و برای هر استفاده باید از سرنگ انسولین جدیدی استفاده نمایید.

سرنگ انسولین استاندارد

انسولین استاندارد حاوی 100 واحد در 1 میلی لیتر است. این انسولین U-100 نامیده می شود. بیشترین و پرتعدادترین سرنگ موجود انسولین در بازار انسولین U-100 می باشد. سوزن تزریق انسولین U-300 و U-500 نیز در بازار موجود است. البته تهیه سوزن تزریق انسولین U-500 کمی دشوار خواهد بود.

روش تزریق سرنگ انسولین:

تزریق سوزن انسولین اساسا کار ساده ای است و نیاز به مهارت خاصی ندارد. هر بیمار دیابتی با یکبار آموزش، می تواند سرنگ انسولین را به راحتی برای خودش تزریق نماید. نکات مهمی هم در این باره وجود دارد که عبارتند از:

ابتدا دست های خود را با آب و صابون بشویید.

به بسته انسولین خود نگاه کنید و مطمئن شوید که به مقدار کافی انسولین برای استفاده دارید و البته تاریخ مصرف آن را نیز چک کنید.

احتمالا ران ها و باسن بهترین محل برای تزریق این انسولین می باشند. آنها را قبل از تزریق تمیز نموده و آماده تزریق سوزن انسولین انسولین نمایید.

به اندازه دوزی که نیاز به مصرف دارید، انسولین را به درون سرنگ وارد نمایید. دقت نمایید نوک سرنگ را لمس نکنید تا استرلیزه بماند. هوای موجود در سرنگ انسولین را از آن خارج نموده و به محل مورد نظر تزریق نمایید.

دقت نمایید که حداقل 2 سانتیمتر فاصله بین تزریق ها باشد. در محل تزریق های قبلی نیز سرنگ انسولین را تزریق ننمایید.

سرنگ را به آرامی در محل مورد نظر تزریق نمایید و کمی صبر نمایید. عجله در زمان تزریق انسولین ممکن است شما را با خطا روبرو نماید. با صبر و حوصله کافی اینکار را انجام دهید.

از مالش و گرم کردن محل تزریق خودداری نمایید. محل تزریق سوزن انسولین انسولین نباید متورم شود. متورم شدن محل تزریق سرنگ انسولین نشانه اشتباه شما در عمق تزریق خواهد بود.

حتما برای بار اول تزریق را از یک پزشک و یا تکنسین تزریق آموزش ببینید و اولین تزریق خود را نزد او انجام دهید.

دقت نمایید که هر قسمت در سرنگ انسولین که با درجه بندی ریز مشخص شده است، 2 واحد انسولین را شامل می شود.

زاویه مناسب برای تزریق انسولین بین 45 تا 90 درجه می باشد. این زاویه بر اساس چزبی های موجود در محل تزریق باید تنظیم شود.

ما در آبی سلامت آرزوی بهبودی و سلامت هر چه زودتر بیماران دیابتی را داریم و قصد داریم با ارئه بهترین و با کیفیت ترین امکانات و سرنگ انسولین، مسیر بهبودی شما عزیزان را هموار نماییم. سرنگ انسولین های ما همگی دارای استانداردهای لازم هستند و در بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می شوند.

میزان رضایت شما
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
X