خرید شیردوش : انواع شیردوش به همراه مشخصات

شیردوش ، وسیله ای برای سلامت مادران و خانم هایی است که از مرحله سخت زایمان عبور کرده اند و کمک میکند تا سلامت و آرامششان افزایش یابد.

امکان خرید شیردوش های با کیفیت با مناسب ترین قیمت در فروشگاه آبی سلامت از ارزانترین شیردوش ها که بیشتر شیردوش های دستی هستند تا گرانترین و همچنین متعلقات و لوازم مورد نیاز برای انواع شیردوش را با ضمانت و گارانتی معتبر با انواع برند برتر تولید کننده شیردوش در دنیا از جمله مدلا تهیه کنید.

خرید شیر دوش

انواع شیر دوش در فروشگاه آبی سلامت با بهترین کیفیت تحت برندهای برتر دنیا تولید کننده محصولات پزشکی که انواع شیردوش را با بالاترین کیفیت تولید میکنند.

مهندسان آبی سلامت تمام تلاش خود را میکنند تا علاوه بر اینکه کالاهای موجود در فروشگاه با بالاترین کیفیت ارائه شوند ، مناسبترین قیمت و ارزانترین قیمت را داشته باشند تا مشتریان ما کمال رضایت را داشته باشند.

در زمان خرید انواع شیردوش چندین روش پرداخت برای شما طراحی شده تا در زمان با کمترین مشکل روبرو شوید.

قیمت شیردوش

شیردوش های موجود در سایت ما علاوه بر دارا بودن ضمانت اصالت و کیفیت دارای مناسبترین قیمت و ارزانترین قیمت ممکن برای یک شیر دوش چه دستی و چه برقی هستند.

اگر در خرید انواع شیردوش برقی  و دستی با مشکلی در انتخاب روبرو هستید مهندسان و متخصصان آبی سلامت جهت مشاوره با شما آماده هستند.

تماس بگیرید.

دلایل استفاده از شیردوش

گاهی به دلایل مختلف نوزاد امکان تخلیه تمام شیر مادر را ندارد که در اینجا شیر دوش باعث آرامش و سلامت مادر است و از طرف دیگر گاهی مادر به علت اینکه مشغول به فعالیت کاری میباشد ، نمی تواند خود نوزاد را شیر دهد که با کمک شیردوش ، نوزاد یا کودک به راحتی میتواند از مزایای شیرمادر بهره ببرد.

انواع شیردوش

شیردوش دارای انواع مختلف است که به دو دسته تقسیم میشود ، که هر کدام مزایا و معایبی دارد که بسته به نیاز و راحتی امکان استفاده از انواع شیردوش برای مادر امکان پذیر است .

انواع شیردوش عبارتند از :

 

  1. شیردوش دستی
  2. شیر دوش برقی ( باتری دار )

متعلقات شیردوش

متعلقات شیردوش

شیردوش برقی

شیردوش برقی

شیردوش دستی

شیردوش دستی مدلا

خرید شیردوش دستی