خرید شیردوش : انواع شیردوش به همراه مشخصات

متعلقات شیردوش

متعلقات شیردوش

شیردوش برقی

شیردوش برقی

شیردوش دستی

شیردوش دستی مدلا

خرید شیردوش،هدیه ای مناسب برای مادران 

بهترین هدیه پیشرفت علم جز راحتی بشر و آرامش او چیزی نخواهد بود. مادران عزیز پس از زایمان با مشکلات عدیده جسمی و حرکتی مواجه هستند. احتمالا از دردهای که دارند، تاب و تحمل شیر دادن به نوزادان خود را نیز در روزهای اولیه پس از مرخصی نداشته باشند. شیردوش ، وسیله ای برای سلامت مادران و خانم هایی است که از مرحله سخت زایمان عبور کرده اند و کمک میکند تا سلامت و آرامششان افزایش یابد.

امکان خرید شیردوش های با کیفیت با مناسب ترین قیمت در فروشگاه آبی سلامت از ارزانترین شیردوش ها که بیشتر شیردوش های دستی هستند تا گرانترین و همچنین متعلقات و لوازم مورد نیاز برای انواع شیردوش را با ضمانت و گارانتی معتبر با انواع برند برتر تولید کننده شیردوش در دنیا از جمله مدلا تهیه کنید.

ما در فروشگاه آبی سلامت افتخار این را داریم که خدمتی تازه و عالی را برای مادران ایرانی به ارمغان آوریم. ابتکاری جدید در عرصه خدمت به شما مادران عزیز که بسیار نیاز آن در بین مادران احساس می شد. اگر قابل باشد، هدیه ناقابل و البته کاربردی برای مادران عزیز ترتیب داده ایم. شیردوش وسیله ای مکانیکی یا برقی است که برای استخراج شیر از سینه مادران استفاده می گردد. شیردوش های با کیفیت و با کارآیی بالا که آنها را می توانید در  رنگ و طرح های متنوع از ما بخواهید.

خرید شیردوش

انواع شیر دوش در فروشگاه آبی سلامت با بهترین کیفیت تحت برندهای برتر دنیا تولید کننده محصولات پزشکی که انواع شیردوش را با بالاترین کیفیت تولید میکنند.

مهندسان آبی سلامت تمام تلاش خود را میکنند تا علاوه بر اینکه کالاهای موجود در فروشگاه با بالاترین کیفیت ارائه شوند ، مناسبترین قیمت و ارزانترین قیمت را داشته باشند تا مشتریان ما کمال رضایت را داشته باشند.

در زمان خرید انواع شیردوش چندین روش پرداخت برای شما طراحی شده تا در زمان با کمترین مشکل روبرو شوید.

قیمت شیردوش

شیردوش های موجود در سایت ما علاوه بر دارا بودن ضمانت اصالت و کیفیت دارای مناسبترین قیمت و ارزانترین قیمت ممکن برای یک شیر دوش چه دستی و چه برقی هستند.

اگر در خرید انواع شیردوش برقی  و دستی با مشکلی در انتخاب روبرو هستید مهندسان و متخصصان آبی سلامت جهت مشاوره با شما آماده هستند.

 

دلایل استفاده از شیردوش

گاهی به دلایل مختلف نوزاد امکان تخلیه تمام شیر مادر را ندارد که در اینجا شیر دوش باعث آرامش و سلامت مادر است و از طرف دیگر گاهی مادر به علت اینکه مشغول به فعالیت کاری میباشد ، نمی تواند خود نوزاد را شیر دهد که با کمک شیردوش ، نوزاد یا کودک به راحتی میتواند از مزایای شیرمادر بهره ببرد.

همچنین برای مادرانی که در زمان داشتن نوزاد مجبور به کار هستند و در محیط کار نمی توانند از نوزاد خود مراقبت نمایند، شیردوش بهترین وسیله است که شیر خود را در خانه گذاشته، تا نوزاد از فواید شیر مادر بی بهره نباشد.

برای زنانی که شیر کمی در سینه های خود دارند، مکش و پمپ شیردوش های دستی و برقی می تواند باعث افزایش شیر در سینه های آنها شود.

شیردوش ها کاربردهای وسیعی می توانند برای مادر و نوزاد داشته باشند. که برخی از آنها عبارتند از:

 

  • برای کمک به گرفتن نوزاد از شیر مادر،در این ابتکار جالب مادران می توانند با قرار دادن مایعات مختلف در شیردوش ها کم کم نوزادان خود را از شیر مادر جدا نمایند.
  • برای خوراندن دارو به نوزاد می توان از حل کردن آنها در شیر داخل شیردوش ها استفاده نمود.
  • در زمان هایی که زنان دچار بیماری های مربوط به پستان می شوند، مانند بروز زگیل های سینه، می توان برا رعایت بهداشت نوزاد از شیردوش برای شیر دادن به او استفاده نمود.
  • کاربری آسان. استفاده از شیردوش های ما بسیار آسان بوده و نیاز به هیچ مهارت خاصی ندارد و هرکس با دیدن آنها متوجه طرز استفاده از آنها خواهد شد.
  • طراحی شبیه به سینه مادر. شیر دوش های ارائه شده توسط ما همگی شکل فیزیولوژیکی شبیه به سینه مادر داشته و از این نظر برای نوزاد حالت طبیعی خواهند داشت.
  • این شیردوش ها هیچگونه عوارضی نداشته و با بهترین کیفیت تولید می شوند.

انواع شیردوش

شیردوش دارای انواع مختلف است که به دو دسته تقسیم میشود ، که هر کدام مزایا و معایبی دارد که بسته به نیاز و راحتی امکان استفاده از انواع شیردوش برای مادر امکان پذیر است .

انواع شیردوش عبارتند از :

 

  1. شیردوش دستی
  2. شیر دوش برقی ( باتری دار )

شیردوش و سلامتی مادران

در دوره و قرن حاضر به خطر انداختن سلامتی مادران دیگر قابل توجیه نیست. شب بیداری های مداوم یک مادر شیرده و تازه زایمان کرده او را بی رمق می نماید. با استفاده از شیردوش، دیگر نیاز مبرم به بیدار ماندن مادر در همه شب ها نبوده و پدر و مادر می توانند این وظیفه سنگین و شیرین را با خود تقسیم نمایند.

طراحی شیردوش ها به گونه ای می باشد که نوزاد توانایی تشخیص آنها را با سینه مادر نداشته و بلافاصله پس از مزه کردن شیر مادر، آرام خواهند شد. از اینرو می توان خستگی های مداوم را برای مادران که سلامتی آنها را به مخاطره می انداخت حذف نمود و شیردوش ها وسیله کمکی برای حس مادرانه دادن به نوزاد در هنگام میل شیر از آنها باشند. کیفیت این محصولات در مراکز بهداشتی معتبر دنیا تایید شده و در همه جای دنیا از آن استفاده می شود.

میزان رضایت شما
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
X