معرفی انواع ماساژورها و راهنمای خرید آنها

در طول تاریخ ماساژ جایگاهی ویژه در تمامی ملل داشته،در این عصر ماشینی و با توجه به افزایش استرس مخصوصا در شهر های بزرگ نیاز به ابزاری برای کاهش استرس و افزایش آرامش مورد نیاز تمام افراد می باشد. انواع ماساژور با کیفیت و قیمت های متنوع در بازار موجود می باشد که بسته به نوع نیاز ، کاربر میتواند بهترین انتخاب را داشته باشد .

هدف در این مقاله برسی انواع ماساژور های موجود می باشد تا کاربران با کسب اطلاعات دقیق اقدام به خرید ماساژور کنند .

ماساژور های موجود در بازار را به عنوان های زیر تقسیم بندی میکنند.

 1. ماساژور های دستی
 2. ماساژور های برقی
 3. صندلی ماساژ

1- ماساژور های دستی

ماساژور های دستی

ماساژور های دستی

ماساژور دستی به ماساژوری اطلاق می شود که برای استفاده از آن ها نیازی به انرژی الکتریکی نمی باشد. به همین دلیل می توان بدون دقدقه برق و باطری در هر مکان و زمان از این ماساژورها استفاده کرد. ماساژور های دستی دارای پیچیدگی خاصی نمی باشند و به راحتی می توانید تمامی قسمت های بدن را ماساژ دهید. ماساژور های دستی می توانند از چوب ،پلاستیک،پی وی سی ساخته شده و بسته به محل ماساژ دهی از مواد اولیه متفاوتی ساخته می شوند .

2- ماساژر برقی

 ماساژر برقی

ماساژر برقی

همانطور که از اسم ان ها مشخص می باشد ماساژور هایی که برای تامین انرژی از برق استفاده می کنند را ماساژور برقی می نامند. ماساژور های برقی دارای طرح ها و اندازه های متفاوتی می باشد که بسته به محل ماساژ دهی آناتومی ظاهری آن ها متفاوت می باشد .

ماساژور های برقی به دلیل آنکه فرد نیازی به مصرف انرژی خود ندارد و به راحتی می تواند از ماساژور های برقی استفاده کند بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. ماساژور های برقی به راحتی قابل حمل می باشند و می توانند در منزل ،محل کار و حتی در اتومبیل مورد استفاده قرار بگیرند و در بعضی از مدل های ماساژورها موسوم به ماساژور حرارتی علاوه بر ماساژ محل مورد نظر باعث ایجاد حرارت شده تا درد عضلانی کاهش یابد .

برای تولید گرما در ماساژور های برقی از امواج مادون قرمز استفاده می شود،در آخرین برسی های سازمان بهداشت جهانی امواج مادون قرمز به اعضای داخلی (ماهیچه ها و استخوان)وارد شده و از انجایی که این امواج دارای انرژی می باشد درون بدن تولید گرما کرده و باعث کاهش درد در تمامی قسمت های بدن می شود.

نکته:امواج های مادون قرمز استفاده شده در ماساژور های حرارتی کاملا بی ضرر می باشد و هیچ گونه عوارضی برای بدن ندارد.

انواع ماساژور های برقی

 

 • ماساژور های لرزشی:

در این نوع از ماساژور ها به دلیل سری های متفاوت و متنوع قابلیت ماساژ دادن نواحی کمر،دست،عضولات پا و ران ،شکم و غیره را دارا می باشند و در بعضی از مدل های آن به دلیل دارا بودن سری ظریف می تواند صورت را هم ماساژ دهد .

 • ماساژور ماشین:

در افرادی که می خواهند به طور طولانی رانندگی کنند و دارای دیسک کمر می باشند یا نیاز به راحتی بیشتر در حین رانندگی دارند ماساژر صندلی ماشین استفاده می شود. این ماساژور ها دارای دو نوع ساده و برقی می باشد. مدل های برقی صندلی ماشین به دو روش اصلی انرژی مورد نیاز خود را تامین می کنند.

ماساژور

ماساژور

 1. به وسیله باطری(بسته به کاربرد صندلی تعداد باطری مصرفی متفاوت می باشد)
 2. به وسیله سیم رابط به فندکی ماشین متصل شده و انرژی لازم را تامین می کند
 3. ماساژور پا :به دلیل پیاده روی طولانی و ورزش ها سنگین فشار زیادی به ناحیه کف و مچ پا وارد میشود،ماساژور های پا وسیله بسیار مناسبی برای تسکین درد های ناحیه پا می باشد.

به طور مثال در مشاغلی مانند آرایشگران که به صورت مداوم سر پا می ایستند خطر مبتلا شدن به واریس بسیار بالا می باشد و در هنگام استفاده از ماساژور های پا و گردش خون در قسمت کف پا مچ و پشت پا از خطر ابتلا به واریس بسیار می کاهد .
از آنجایی که اعصاب مرکزی و مهم بدن درقسمت پا می باشد استفاده از ماساژور های پا بسیار ضروری می باشد.

بررسی انواع ماساژور های برقی

ماساژور دلفینی دو سر

ماساژور دلفینی دو سر

 • ماساژور دلفینی دو سر

ماساژور های دلفینی به دلیل کارایی بالا و همچنین قیمت پایین از پر طرفدار ترین ماساژور های برقی میباشند. ماساژور دلفینی از سری ماساژور های چرخشی لرزشی می باشد و قابلیت ماساژ دادن نواحی کمر،ران و باسن،شکم گردن و کتف را دارا می باشد. ماساژور دلفینی برای رفع خستگی عضولانی و همین طور کاهش درد بر اثر خستگی بسیار مفید می باشد. این مدل ماساژور برای گردش خون بسیار مفید می باشد .

ماساژور دلفینی دارای دو حالت سرعت کم و زیاد می باشد که میتوانید نسبت به نیاز خود تنظیم کنید. ماساژور های دلفینی به دلیل طراحی زیبا بسیار خوش دست بوده و همان گونه که از اسم آن پیدا می باشد شبیه به دلفین می باشد و به دلیل طراحی قوس دار آن برای ماساژ پشت کمر نیازی به فرد دیگر نیست . سرعت زیاد ماساژور دلفینی برای رفع گرفتگی عضولات و سرعت کم آن برای ریلکس شدن کار برد دارد .

ماساژور دلفینی

ماساژور دلفینی

ابعاد ماساژور دلفینی 11*13*40 می باشد و وزن آن حدود 700 گرم است و وزن کم آن باعث می شود کاربر در هنگام استفاده از آن و در مواقعی که ماساژور را به مدت طولانی در دستان خود نگه می دارد خسته نشود. طراحی قسمت بالایی آن که شبیه به سر دلفین می باشد باعث می شود وزن ماساژور در قسمت بالایی ماساژور بیشتر باشد و کاربر نیازی به فشار دادن ماساژور به قسمت های بدن ندارد کافیست ماساژور را در قسمت مد نظر قرار دهد .

نکته: ماساژور های دلفینی دارای کارایی بسیار راحتی می باشند و به طور کلی برای رفع خستگی،گردش خون و همین طور ریلکس شدن استفاده می شوند.

ماساژور دلفینی دو سر

ماساژور های دلفینی دارای سری هایی قابل تعویض می باشند و کاربر بسته به نیاز خود می تواند سری های آنها را تعویض کند. در ماساژور های دلفینی یک سری نیم کره ای شکل قرار دارد و برای استفاده های معمولی می باشد. از دیگر سری های ماساژور دلفینی سری دندا نه دار می باشد و برای رفع خستگی در عضولات و همین طور گردش خون بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

بهترین ماساژور دلفینی

در بازار انواع ماساژور های دلفینی با برند های مختلف موجود می باشد. به طور کامل نمی توان گفت کدام یک از برند های ماساژور دلفینی بهترین می باشند اما چند فاکتور را به شما ارائه میدهیم تا برای خرید بهترین ماساژور دلفینی به شما کمک کند.

نکته: اقلب ماساژور های دلفینی ساخت کشور چین می باشند.

 1. ماساژور دلفینی را از مراکز معتبر تهیه کنید،زیرا مراکز معتبر بهترین راه تبلیغات را رضایت مندی مشتری می دانند.
 2. به جنس روی ماساژور دلفینی دقت فرمایید تا از پلاستیکی درجه یک باشد و از پلاستیکی باز یافت شده ساخته نشده باشد.
 3. جنس سیم ماساژور بسیار مهم می باشد و دیدن آن به راحتی به کیفیت سیم پی می برید.
 4. متاسفانه در ماساژور های دلفینی خرابی بسیار می باشد لذا حتما ماساژور های دارای گارانتی را خریداری فرمایید.

نکته:مدت زمان کارانتی ماساژور های دلفینی در فروشگاه آبی سلامت یک سال می باشد.

ماساژور دلفینی مکسی مد طرح دلفینی

ماساژور دلفینی مکسی مد طرح دلفینی

ماساژور دلفینی مکسی مد طرح دلفینی

از انجایی که ماساژور های دلفینی بسیار پر طرح دار می باشد کمپانی مکسی ماساژور هایی تحت عنوان ماساژور مکسی مد طرح دلفین روانه بازار کرد. کمپانی مکسی تحت لیسانس ایتالیا می باشد از آنجایی که محصولات این کمپانی دارای کیفیت قابل قبولی هستند به همین دلیل مقداری نسبت به ماساژور های دلفینی بازار گران تر است اما به خاطر داشته باشید هیچ ارزانی بی دلیل نیست!!!!

قیمت ماساژور دلفینی

ماساژور دلفینی

ماساژور دلفینی

وقتی صحبت از قیمت جنسی می شود المان های بسیاری در تعیین قیمت دخیل می باشند. قیمت ماساژور دلفینی نسبت به ماساژور های برقی بسیار پایین تر می باشد و می توان گفت این ماساژور نسبت به قیمت پرداختی دارای کارایی قابل قبولی می باشد. در بازار انواع ماساژور های دلفینی موجود می باشد که بسته به شرکت ارائه دهنده و کیفیت مواد خام و همین طور کشور سازنده آن قیمت های متنوعی برای ماساژور های دلفینی دیده می شود.

در صورت خرید از مراکز معتبر برند ماساژور دلفینی زیاد مهم نمی باشد اما توجه داشته باشید ماساژور خریداری شده حتما دارای گارانتی تعویض باشد.

برای پایین آوردن قیمت های ماساژور دلفینی بعضی از کمپانی ها از مواد خام باز یافت شده استفاده می کنند که در صورتی که 2 ماساژور را کنار هم قرار دهید کاملا واضح می باشد کدام دارای مواد اولیه بهتری نسبت به دیگری است .

در بازار ماساژور های کوچک دلفینی (مسافرتی)نیز موجود می باشد که مسلما دارای قیمت پایین تری نسبت به ماساژور دلفینی سایز استاندارد دارد. در حال حاضر به دلیل بسامد زیاد ارز و مشخص نبودن قیمت ها نمی توان قیمت ثابتی برای ماساژور دلفینی تعیین کرد و در مقاله گنجاند. از لحاظ قیمت ماساژور های دلفینی دارای قیمت پایینی می باشند و برای هدیه دادن به عزیزان بسیار به صرفه همراه با کارایی بالا می باشد.

قیمت ماساژور دلفینی کوچک

ماساژور دلفینی کوچک

ماساژور دلفینی کوچک

با تمامی تعریف های بالا و همان گونه که گفته شد ماساژور کوچک دلفینی هم روانه بازار شده و برای سفر بسیار مناسب می باشد. ماساژور های دلفینی کوچک دارای حجم و وزن بسیار کم تری نسبت به همتای خود ماساژور دلفینی می باشند از این روی قیمت ماساژور های دلفینی کوچک پایین تر می باشد.

ماساژور های دلفینی کوچک مناسب استفاده در مدت زمان طولانی نمی باشد. قیمت ماساژور دلفینی کوچک نسبت به ارز امروز(ده هزار تومان)حدود هفتاد هزار تومان قیمت گذاری می شود.
در ماساژور های دلفینی کوچک نیز پارامتر های بسیاری برای تعیین قیمت دخیل می باشد.

توجه داشته باشید ماساژور های کوچک دلفینی نیز باید دارای کارت گارانتی باشند. در حال حاظر تا جایی که این مقاله اجازه می داد سعی بر این بود تا قیمت انواع ماساژور دلفینی را خدمت شماعرض کنیم.

نحوه استفاده از ماساژور دلفینی

نحوه استفاده از ماساژور دلفینی

نحوه استفاده از ماساژور دلفینی

ماساژور های دلفینی هیچ پیچیدگی خاصی ندارند و کار کردن با این ماساژور ها بسیار راحت می باشد. داخل کارتن ماساژور های دلفینی یک عدد دستگاه ماساژور،چند سری متنوع و دفترچه راهنما موجود می باشد. برای نحوه استفاده از ماساژور دلفینی به موارد زیر دقت فرمایید:

 1. ابتدا ماساژور دلفینی را از کارتن بیرون آورده
 2. بست دور سیم برق را باز کنید و دو شاخه را به برق بزنید
 3. از داخل جعبه سری های ماساژور را انتخاب کنید و بسته به نیاز خود سری ماساژور را در قسمت گردی سر ماساژور قرار دهید. سری نیم کره ای شکل ماساژور برای ماساژ معمولی و ریلکس شدن تعبیه شده و سری سوزنی شکل برای گرفتی عضلات و همین طور گردش خون مناسب می باشد.
 4. در قسمت بالایی ماساژور دکمه ای کشویی برای تنظیم سرعت ماساژ تعبیه شده است،در ابتدای امر آنرا در حالت سرعت کم قرار دهید و بعد از چند ثانیه استفاده سرعت را افزایش دهید.

مدت زمانی تقریبی استفاده از ماساژور های دلفینی نباید بیشتر از سی دقیقه باشد زیرا به دستگاه فشار وارد می شود و به اصطلاح دستگاه داغ میشود. حتما بعد از سی دقیقه استفاده به مدت پانزده دقیقه به دستگاه استراحت دهید. همان طور که گفته شد نحوه استفاده از ماساژور دلفینی دارای نکات خاصی نمی باشد و کارایی با این مدل از ماساژور ها بسیار ساده می باشد.

خرید ماساژور صندلی

ماساژور صندلی

ماساژور صندلی

به معنی مالیدن گرفته شده است Massein کلمه ماساژ از یک کلمه یونانی ،به طور کلی ماساژ به یک سری حرکات منظم اصولی و مرتب به روی عضولات بدن گفته می شود. ریشه ماساژ به حدود 2700 سال قبل از میلاد مسیح بر می گردد و برای درمان بسیاری از عارضه های بدن مورد استفاده قرار میگرفته است .

امروزه همانند قدیم افراد برای ماساژ خود نیازی به فردی دیگر ندارند و با اختراع ماساژور های مختلفی دستی و برقی این نیاز تا حدودی بر طرف شده است. از بهترین ماساژور های حال حاضر این عصر میتوان از صندلی ماساژ نام برد که به صورت هم زمان قابلیت ماساژ تمامی نقاط و عضولات مهم بدن را دارا می باشد .

نحوه استفاده از صندلی ماساژور به تمدد اعصاب،تناسب اندام و ایجاد طراوت بسیار کمک میکند. صندلی های ماساژ یکی از بهترین درمان های سیاتیک و ارتروز می باشد و باعث از بین رفتن یا کم شدن واریس در نواحی پا می شود.صندلی ماساژ شبه به یک مبل راحتی می باشد اغلب دارای روکش چرم است و دارای برنامه های متنوعی برای انجام ماساژ می باشد .

شدت و عمق ماساژ در بدن بسته به میزان توده چربی و وزن افراد متفاوت می باشد. صندلی های ماساژ بسیار متنوع بوده اما در جدید ترین نوع آنها به محظ نشستن فرد به روی صندلی،خود صندلی اقدام به اسکن فرد میکند و بسته به آناتومی و وزن فرد بهترین برنامه ماساژ را تنظیم می کند.صندلی های ماساژ برای بانوان و آقایان برنامه ماساژ متفاوتی دارند.

صندلی های ماساژ

صندلی های ماساژ

صندلی های ماساژ بسته به میزان هزینه و کشور سازنده دارای طراحی،برنامه ماساژ متنوع،و آپشن هایی نظیر پخش موسیقی و فیلم می باشد. در بعضی از مدل ها رول های مکانیکی تعبیه شده که به وسیله این رولها تمامی قسمت های بدن را ماساژ می دهد در جدید ترین نمونه های صندلی ماساژ کیسه های هوایی موجود می باشد تا امر ماساژ را لذت بخش تر می کنند .

این کیسه های هوا قابل تنظیم بوده و باد داخل کیسه ها تنظیم می شود و هرچه کیسه ها بیشتر باد شوند میزان فشار در عضلات بیشتر میشوند .

توجه داشته باشید بعد ازاستفاده چندین بار از صندلی ماساژ ستون فقرات بهبود پیدا کرده و درد ناشی از دیسک کمر کمتر می شود تمامی رولهای مکانیکی صندلی ماساژ به صورت افقی و عمودی پشت کمر را ماساژ میدهد .

صندلی های ماساژ علاوه بر ماساژ دهی و تنظیم شدت ضربه دارای گرما دهی به عضولات می باشد و این امر باعث ریلکسیشن بالا تری می باشد و گرما تولید شده میزان درد را در عضولات بدن کاهش می دهد.

صندلی ماساژ

صندلی ماساژ

در مدل های قدیمی صندلی ماساژ فقط قسمت های پشت کمر را ماساژ می دادند و توانایی ماساژ ساق پا،کف پا ،باسن و نواحی پایینی کمر را نداشتند در حالی که با تکنولوژی جدید صندلی های ماساژ امروزه این صندلی ها تمامی نواحی بدن را ماساژ میدهند .

صندلی های ماساژ کاملا ارگونومیک می باشند و بیشتر افراد می توانند از آن استفاده کنند اما ابعاد استاندارد انها برای افراد دارای قد 150 تا 190 سانتی متر و طول شانه نیز بین 35 تا 55 سانتی متر مناسب می باشد .

در این مقاله توضیح کوتاهی در باره صندلی های ماساژ داده شده اما توجه داشته باشید در خرید صندلی ماساژ نیاز به اطلاعات وسیع تری می باشد که در مقاله ای جدا گانه به آن می پردازیم.

بهترین ماساژور صندلی ماشین

بهترین ماساژور صندلی ماشین

بهترین ماساژور صندلی ماشین

در زمان خرید صندلی ماساژ برای ماشین باید ابتدا هدف خود را از خرید ماساژ صندلی برای ماشین مشخص کنید. تنوع و کارایی ماساژور صندلی ماشین بسیار متنوع می باشد به همین دلیل نیاز فرد برای تهیه این مدل از ماساژور بسیار امری مهم می باشد. در بعضی از ماساژور های صندلی ماشین تنها ازغلطک برای ماساژ استفاده می شود و تنها از یک جهت کمر را ماساژ می دهد.

بعضی از افراد که از دیسک کم رنج می برند و در فواصل طولانی پشت فرمون ماشین می نشینند از پشتی طبی های ساده یا طرح ماساژ استفاده می کنند این پشتی های طبی به قسمت پشت صندلی راننده متصل شده و قسمت پشت و گودی کمر را پوشش می دهد و باعث می شود در نشستن های طولانی فشار کمتری به ناحیه کمر وار د شود.

پشتی های طبی ساده و طرح ماساژ نمی توانند به صورت خودکار پشت فرد را ماساژ دهند و تنها برای راحتی پشت کمر استفاده می شوند. ماساژور های صندلی ماشین به صورت خودکار اقدام به ماساژ کمر می کنند و درون آنها از رول (غلطک های مکانیکی) استفاده شده است و بسته به برنامه آن می تواند در جهت های مختلف ناحیه پشت کمر را ماساژ دهد. ماساژور های صندلی ماشین برای تامین انرژی خود نیاز به محرک خارجی دارند. که به دو روش این انرژی تامین میشود .

در بعضی از مدل های ماساژور صندلی از باطری قلمی استفاده می شود که بسته به قدرت ماساژ دهی و مصرف انژی تعداد این باطری ها از چهار عدد به بالا متغیر می باشد. بهترین ماساژور صندلی ماشینی نوع فندکی آن می باشد زیرا نیاز به تعویض باطری ندارد و به راحتی می توانید از آن استفاده کنید .

در بعضی از مدل های ماساژ صندلی ماشین علاوه بر انجام ماساژ آپشن گرما دهی نیز تعبیه شده تا راننده یا سرنشین در اثر دیسک کمر یا ناراحتی های کمر،کمترین فشار را تجربه کنند .
به طور نمونه به بررسی صندلی ماساژ ماشین بیورر می پردازیم .

مدل بیورر MG300

مدل بیورر MG300

مدل بیورر MG300

این مدل ماساژور دارای تشکچه و کاور ژله ای قابل شست و شو می باشد تا قسمت نشیمنگاه نرم تر و راحت تر باشد و همچنین درون این صندلی ماساژ ماشین،چراغ مادون قرمز تعبیه شده است تا موجب بر طرف کردن گرفتگی ،درد های عضولانی و گردش خون بهتر شود. تمامی نکات بالا باعث ریلکس شدن و راحتی بهتر در زمان رانندگی می شود . این مدل قابلیت گرما دهی قابل قبولی می باشد تا درد در ناحیه کمر را کاهش دهد. از دیگر مزایای آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. قابلیت ماساژ دهی منظم و اصولی در ناحیه کمر و نشمنگاه
 2. دارای تنظیم سه حالت برای ماساژ
 3. دارای چراغ قرمز مادون قرمز در قسمت کمر و نشیمن گاه جهت هدایت نقاط ماساژ
 4. قابلیت گرمایشی
 5. میتوانید علاوه بر ماشین در منزل و محل کار استفاده کنید.

برای خرید بهترین ماساژ صندلی ماشین باید به نیاز خود توجه کنید و بسته به نیاز اقدام به خرید کنید .

ماساژور برقی بیورر

ماساژور برقی بیورر

ماساژور برقی بیورر

کمپانی بیورر در ساخت ماساژور های گوناگون ید طولایی دارد تمامی اجناس این کمپانی ساخت کشور آلمان می باشد. این شرکت از دیرباز انواع ماساژور های برقی و دستی را تولید کرده است و بسته به نیاز مصرف کننده و نوع استفاده دارای انواع مدل های ماساژور می باشد. در این قسمت مقاله سعی در برسی چندی از ماساژور های بیورر را داریم تا با انواع آن اشنا شویم:

ماساژور بیورر مدل MG70

ماساژور بیورر مدل MG70

ماساژور بیورر مدل MG70

این مدل ماساژور در سبد کالایی بیورر از پر فروش ترین ها می باشد. به صورت برقی دستی می باشد که ویژگی های آن عبارتند از MG70 ماساژور بیور

 1. قابلیت تنظیم شدت ماساژ
 2. دارای دسته بلند برای دسترسی به نقاط غیر قابل دسترس بدن
 3. ماساژ دهی بدون دسته برای ماساژ دهی مستقیم و پر قدرت
 4. .سمت مادون قرمز دارای دکمه مجزا می باشد تا در صورت دلخواه روشن شود
 5. دسته ماساژور ضد لرزش می باشد تا در هنگام استفاده فرد کمتر احساس خستگی کند
 6. دارای 2 سری برای ماساژ مختلف

در بین مصرف کنندگان محبوبیت بسیار بالایی دارد MG 80 ماساژور برقی به بررسی بعضی از ویژگی های این مدل از ماساژور بیورر می پردازیم به صورت ضربه ای می باشد :

MG 80 ماساژور

MG 80 ماساژور

 1. MG 80 نوع ماساژدهی ماساژور
 2. این مدل دارای 5 برنامه برای ماساژ دهی بهتر و مطلوبتر می باشد
 3. دارای 2 سری برای ماساژ دهی
 4. دسته ضد لرزش
 5. دارای کنترل برروی دستگاه برای مادون قرمز
 6. وزن آن 1300 گرم میباشد
 7. برای طراحی قوس بی نظیر به بیشتر نقاط بدن دسترسی دارید

صندلی ماساژ بیورر مدل MC 5000

صندلی ماساژ بیورر مدل MC 5000

صندلی ماساژ بیورر مدل MC 5000

شرکت بیورر در تولید صندلی ماساژ هم دستی در کار دارد و با بهترین و جدید ترین تکنولوژی روز دنیا توانسته در این عرصه نیز جزو بهترین های بازار باشد. ویژگی های صندلی ماساژ بیورر به صورت زیر می باشد.

 1. اجرای ماساژ شیاتسو که شامل ماساژ ضربه ای،مالشی و غلطکی می باشد.
 2. قابلیت تنظیم برای کل بدن به وسیله چهار کلاهک
 3. دارای ماساژ لرزشی در قسمت پا و نشیمنگاه
 4. تنظیم اتوماتیک پشتی و جای پایی
 5. قابلیت تنظیم ماساژ دهی در نقاط مختلف بدن

شرکت بیوررسبد کالایی کاملی از ماساژور های متفاوت همراه با کارایی های مختلف را دارد در بالا به تعدادی از آنها اشاره شد.

خرید ماساژور برقی ارزان در آبی سلامت

فروشگاه اینترنتی آبی سلامت امیدوار است با گرد آوری تمامی ماساژورهای با اصالت و با کیفیت در کنار هم و ایجاد بستری برای مقایسه اجناس بتواند کمک شایانی به هم وطنان عزیز بکند. در فروشگاه اینترنتی آبی سلامت انواع ماساژور های دستی و برقی قرار داده شده است تا بتوانید بسته به نیاز خود اقدام به خرید ماساژور کنید.

بنا به قوانین سایت و تضمین قیمت تمامی قیمت های درون سایت بسیار رقابتی بوده و امیدواریم بتوانیم ماساژور هایی با کیفیت و ارزان قیمت را به همراهان عزیز تقدیم کنیم .

برای خرید ماساژور ارزان میتوانید به سایت مراجعه کرده یا با پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید تا همکاران بسته به نیاز شما بهترین و اقتصادی ترین ماساژور ها را در خدمت شما بگزارند .
سبک زندگی سالم ، تجربه آبی سلامت

میزان رضایت شما
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *