درباره ما

درباره ی گروه آبی سلامت

 

مجموعه فعال ما با 11 سال تجربه به طور رسمی از سال 85 به عنوان یکی از شرکتهای پیشتاز در عرصه ی تجهیزات پزشکی ایران آغاز به کار کرده است و مدیران ارشد آن در طی این سالها در پی گسترش حیطه یفعالیت و ارائه خدمات به روز بوده اند.

به این ترتیب در حال حاضر آماده ارائه انواع به روزترین تکنولوژی تجهیزات دنیای پزشکی با بهترین کیفیت ،

مناسبترین قیمت ،سریعترین زمان دسترسی و ضمانت و خدمات پس از فروش به عموم هستیم.بنا بر این داشتیم که گامی در جهت بهبود سلامت جامعه و آگاهی رسانی کامل درباره ی پیشگیری و کنترل و درمان انواع بیماری ها را به عنوان اولین سایت مرجع و فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی برداریم.

در کنار تمام این خدمات کسب نمایندگی انحصاری از کمپانی های بین المللی و فعالیت گسترده تخصصی و اصولی سبب شده که ما به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های تجهیزات پزشکی شناخته شویم.

با توجه اینکه تجربه زندگی سالم که به جهت سبک زندگی اشتباه از بین رفته، به یکی از دغدغه های مردمان جوامع مدرن و امروزی تبدیل شده است .بدین منظور مجموعه آبی سلامت با شعار تجربه زندگی سالم ،سبک آبی سلامت تلاش کرده این سبک زندگی را به مردم عزیز ایران ارائه دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره صحیح و پشتیبانی مناسب ،محصولاتی با کیفیت برتر ،خدمات فنی دقیق، کادر و پرسنل مجرب و نظارت مدیریتی قانون مدار و کارآمد موفق شده تا سهم چشمگیری از بازار تجهیزات پزشکی و سلامت کشور را در اختیار بگیرد و با هدف همه گیر کردن سبک زندگی سالم و شناخت نیاز مشتریان و نیز ارائه محصولات با تائیدیه های بین المللی زمینه ی فعالیت خود را رشد داده است.

ابی سلامت با حضور فعال و موثر در نمایشگاههای مرتبط داخلی و بین المللی و اطلاع رسانی و آگاهی بخشی نقش موثری در عرصه بهبود سبک زندگی سالم جامعه داشته است و با کیه بر تجربیات خود در جهت رضایتمندی عموم جامعه همواره در تلاش است .

باشد که باری تعالی در این راه برای رسیدن به حاصل مطلوب یاری رسان ما باشد.

بدین ترتیب از تمامی مردم عزیز و محترم دعوت به بازدید از سایت و در صورت نیاز تماس با مجموعه آبی سلامت می نماید.

 

لوگو آبی سلامت

 

X