شرایط تحویل کالا

شرایط تحویل کالا

آبی سلامت

تمام سفارشات آبی سلامت به دو حالت قابل دریافت می باشد:

1) تحویل درب منزل:سفارشات مشتریان آبی سلامت توسط ناوگان حمل و نقل این شرکت تمام شهر تهران و حومه را تحت پوشش خود دارند.

2) تحویل در محل: شما مشتریان عزیز آبی سلامت میتوانید با مراجعه به دفتر نمایندگی رسمی شرکت سفارشات خود را تحویل بگیرید.

*هزینه ارسال به طور خودکار توسط وبسایت آبی سلامت در زمان خرید محاسبه شده و به شما اعلام میگردد.

*ارسال تمام خرید های بالای 150,000 تومان به تمام نقاط تهران رایگان می باشد.

*درصورت تحویل گرفتن کالا از دفتر نمایندگی ما هزینه تحویل رایگان می باشد.

*مدت زمان تحویل کالا به مشتری از زمان سفارش 24 ساعت کاری می باشد.

*با توجه به غیر قابل پیش بینی بودن برخی مسائل مانند ترافیک , در بازه زمانی یک تا دو ساعت پیش از رسیدن کالا به محل با مشتری تماس حاصل خواهد شد.دریافت کننده کالا موظف است تا در زمان مقرر در محل تحویل حضور داشته باشد.در غیر این صورت هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود.

بند 5) نکات مهم در هنگام تحویل سفارش

1.مشتریان محترم موظف هستند هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید. .

مشتریان محترم موظف هستند در هنگام تحویل گرفتن سفارش، کالای سفارش داده شده خود را تحویل ظاهری بگیرند (تحویل ظاهری یعنی کالا از تمام جنبه های ظاهری بررسی و در صورتیکه فاقد هر گونه ایراد ظاهری باشد، تحویل گرفته شود)

توجه گردد هنگامی که کالا تحویل ظاهری گرفته می شود، فروشگاه دیگر مسئولیتی در قبال مشکلات و ایرادات ظاهری کالا نخواهد داشت.

تبصره 1: کالاهایی که در رسید تحویل آنها قید گردیده است که نباید از بسته بندی خارج گردند، از بند فوق مستثنی می باشند و مشتریان صرفاً می بایست سلامت بسته بندی کالا را بررسی نمایند. در این موارد، باز و راه اندازی کالا صرفا باید توسط کارشناسان شرکت ارائه دهنده خدمات گارانتی صورت پذیرد، در غیر اینصورت دستگاه از گارانتی خارج شده و مسئولیت مشکلات احتمالی بر عهده مشتری می باشد.

تبصره 2: چنانچه بسته بندی کالا دارای مشکل یا ایراد ظاهری بوده و نشان از ضربه خوردگی یا مشکلات احتمالی داشته باشد، مشتری باید از تحویل گرفتن آن خودداری نماید و موضوع را بلافاصله به فروشگاه اطلاع دهد.

طبق دستورالعمل پلیس فتا در هنگام تحویل سفارشاتی که پرداخت آنها آنلاین بوده است، ارائه کارت ملی مطابق با نام فرد سفارش دهنده، اجباری است. چنانچه فردی که کالا را سفارش داده و پرداخت آن را بصورت آنلاین انجام داده، تمایل داشته باشد کالا تحویل فرد دیگری گردد، باید از طریق پنل، ایمیل یا پیامک، نام فرد تحویل گیرنده را به فروشگاه اعلام نماید، در غیر اینصورت فروشگاه کالا را تحویل نداده و در این موارد هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود.
طبق قوانین فروشگاه، در سفارش هایی که پرداخت آنها در محل مشخص گردیده است، قبل از تحویل کالا، ابتدا لازمست که وجه فاکتور تسویه و سپس کالا تحویل گردد. پس از تسویه وجه فاکتور، مشتری در حضور نماینده فروشگاه فرصت خواهد داشت تا کالای خود را از نظر سلامت ظاهری بررسی و سپس رسید تحویل ظاهری کالا را امضاء نماید؛ پس از تحویل ظاهری، مشتریان محترم تا 7 روز فرصت خواهد داشت تا کالا را از نظر فنی بررسی نماید.

در صورت وجود هر گونه مشکل فنی، کالا مشمول قانون 7 روز تضمین طلایی تعویض می گردد.

به دلیل مسائل و مشکلات روی داده و بر اساس هماهنگی صورت گرفته با پلیس فتا و نیروی انتظامی، تحویل کلیه سفارش ها درب ورودی ساختمان خواهد بود.

X