خرید انلاین انواع فشارسنج + متعلقات همراه با قیمت

دستگاهی برای اندازه گیری فشار خون معیاری برای سنجش وضعیت سلامتی بدن است.

فشار خون بالا هم می‌تواند نشانه‌ی بیماری باشد و هم می‌تواند باعث بیماری شود. اگرچه فشار خون بالا بیشتر در سنین بالا دیده می‌شود اما افراد جوان هم باید مراقب فشار خود باشند.

اندازه‌گیری مرتب فشار خون به شناخت عوامل مؤثر بر فشار و کنترل آن‌ها کمک می‌کند. فشار خون را می‌توان به کمک مدل عقربه‌ای یا مدل دیجیتالی آن اندازه‌گیری کرد.

مدل عقربه‌ای بیشتر توسط پزشکان، پرستاران و افراد ماهر استفاده می‌شود. استفاده از نوع دیجیتال آسان‌تر است و همه‌ی افراد در هر سنی که باشند می‌توانند خودشان فشار خونشان را اندازه‌گیری کنند.

مدل دیجیتال هم به دو نوع مچی و بازویی تقسیم‌بندی می‌شوند. هر کسی با توجه به نیاز خود می‌تواند یکی از انواع آن را انتخاب کند اما چیزی که در این میان اهمیت دارد دقت و شیوه‌ی استفاده‌ی صحیح از آن است.

راهنمای خرید فشارسنج دیجیتالی

هنگامی که قلب خون را داخل رگ‌ها پمپاژ می‌کند فشار ناگهان در رگ‌ها زیاد می‌شود و هنگامی که قلب بین دو ضربان استراحت می‌کند، فشار کم می‌شود.

دو عددی که همیشه به‌عنوان فشارخون بیان می‌شوند در واقع همین دو حالت هستند.

فشارخون بالا یک قاتل خاموش است که ممکن است بدون هیچ نشانه‌ی قبلی بروز کند.

تحقیقات نشان داده به‌طور میانگین یک نفر از هر سه نفر فرد بالغ دارای فشارخون بالا است.

فشارخون بالا می‌تواند به سکته‌ی قلبی و مغزی منجر شود. بی‌تحرکی، چاقی، تغذیه‌ی نامناسب، سیگار و قلیان ریسک فشارخون را بالا می‌برند.

اگر شما هم فشارخون بالایی دارید یا حتی فکر می‌کنید که احتمال آن برایتان وجود دارد، باید به شکل مرتب فشارتان را اندازه‌گیری کنید. روش‌های اندازه‌گیری فشار محدود و مشخص هستند. کافی است یکی از روش‌ها را انتخاب کرده و با بررسی مشخصات و قیمت فشارسنج دیجیتال ، فشارسنج مناسب خود را خریداری کنید.

 

قیمت انواع فشار سنج

قیمت فشارسنج دیجیتال و عقربه ای بصورت مچی و بازویی با مناسب ترین قیمت در سایت آبی سلامت موجود گشته است ، جهت مشاوره میتوانید به مهندسان آبی سلامت تماس بگیرید ، انواع فشار سنج دیجیتال با قیمت در فروشگاه آبی سلامت با ضمانت اصالت عرضه گردیده و سعی کردیم از ارزانترین فشار سنج که نیازهای شما را برآورده میکند و کیفیت لازم را دارد در فروشگاه موجود باشد.

متعلقات

متعلقات فشار سنج

جیوه ای

فشارسنج جیوه ای

عقربه ای

فشارسنج عقربه ای

دیجیتال مچی

فشارسنج دیجیتال مچی

دیجیتال بازویی

فشارسنج دیجیتال بازویی BM58
فشارسنج دیجیتال بازویی