قیمت فشارسنج دیجیتال به همراه خرید آنلاین انواع آن

متعلقات فشارسنج

متعلقات فشار سنج

قیمت فشار سنج جیوه ای

فشارسنج جیوه ای

قیمت فشارسنج عقربه ای

فشارسنج عقربه ای

قیمت فشارسنج دیجیتال مچی

فشارسنج دیجیتال مچی

قیمت فشار سنج دیجیتال بازویی

فشارسنج دیجیتال بازویی BM58
فشارسنج دیجیتال بازویی

فشارسنج دیجیتال امروزه به یکی از لوازم ضروری در هر خانه تبدیل شده است. زندگی صنعتی، تحرک کم، عدم ورزش کردن به اندازه کافی، رژیم غذایی نامناسب و زندگی در هوای آلوده و محیط ناسالم موجب بروز انواع بیماریها و مشکلات جسمی و روحی برای افراد گردیده است. فشار خون بالا یکی از عارضه های زندگی ماشینی امروز است.

فشار خون بالا هم می‌تواند نشانه‌ی بیماری باشد و هم می‌تواند باعث بیماری شود. اگر چه فشار خون بالا بیشتر در سنین بالا دیده می‌شود اما افراد جوان هم باید مراقب فشار خود باشند.

اندازه‌گیری مرتب فشار خون به شناخت عوامل مؤثر بر فشار و کنترل آن‌ها کمک می‌کند. فشار خون را می‌توان به کمک مدل عقربه‌ای یا مدل دیجیتالی آن اندازه‌گیری کرد.

مدل عقربه‌ای بیشتر توسط پزشکان، پرستاران و افراد ماهر استفاده می‌شود. استفاده از نوع دیجیتال آسان‌تر است و همه‌ی افراد در هر سنی که باشند می‌توانند خودشان فشار خونشان را اندازه‌گیری کنند.

مدل دیجیتال هم به دو نوع مچی و بازویی تقسیم‌بندی می‌شوند. هر کسی با توجه به نیاز خود می‌تواند یکی از انواع آن را انتخاب کند اما چیزی که در این میان اهمیت دارد دقت و شیوه‌ی استفاده‌ی صحیح از آن است.

هنگامی که قلب خون را داخل رگ‌ها پمپاژ می‌کند فشار ناگهان در رگ‌ها زیاد می‌شود و هنگامی که قلب بین دو ضربان استراحت می‌کند، فشار کم می‌شود.

دو عددی که همیشه به‌عنوان فشارخون بیان می‌شوند در واقع همین دو حالت هستند.

فشارخون بالا یک قاتل خاموش است که ممکن است بدون هیچ نشانه‌ی قبلی بروز کند.

تحقیقات نشان داده به‌طور میانگین یک نفر از هر سه نفر فرد بالغ دارای فشارخون بالا است.

فشارخون بالا می‌تواند به سکته‌ی قلبی و مغزی منجر شود. بی‌تحرکی، چاقی، تغذیه‌ی نامناسب، سیگار و قلیان ریسک فشارخون را بالا می‌برند.

اگر شما هم فشارخون بالایی دارید یا حتی فکر می‌کنید که احتمال آن برایتان وجود دارد، باید به شکل مرتب فشارتان را اندازه‌گیری کنید. روش‌های اندازه‌گیری فشار محدود و مشخص هستند. کافی است یکی از روش‌ها را انتخاب کرده و با بررسی مشخصات و قیمت فشارسنج دیجیتال ، فشارسنج مناسب خود را خریداری کنید.

قیمت فشارسنج دیجیتال

قیمت فشارسنج دیجیتال بسته به نوع برند تولید کننده، کیفیت ساخت، مدل فشارسنج که می تواند بازویی یا مچی باشد، امکانات و خصوصیات دستگاه متغیر است. معمولا انواع فشارسنج دیجیتال مچی دارای ابعاد کوچکتر با توجه به محل استفاده از آن که مچ دست می باشد کمتر از مدل بازویی است. البته برخی مدلهای پیشرفته فشارسنج مچی وجود دارند که قیمتهای به مراتب بالاتری از فشارسنج بازویی دارند. فشارسنج دیجیتال بازویی دارای ابعاد بزرگتر، بازوبند جهت بستن به دور بازو و سیم رابط هوای متصل به دستگاه هستند. قیمت فشارسنج دیجیتال بازویی نیز با توجه به برند، کیفیت و امکانات دستگاه متفاوت است. از جمله امکانات فشارسنج که بر روی قیمت فشارسنج دیجیتال تاثیر مستقیم دارد می توان به حافظه دستگاه، حافظه جداگانه برای کاربران مختلف، قابلیت استفاده از برق و باطری و نمایش مشخصه های دیگری مانند تعداد ضربان قلب و نمایش میانگین فشار خون افراد در بازه های زمانی مختلف اشاره نمود. نحوه کار با دستگاه فشارسنج راحت بوده بطوریکه همه افراد قادر به استفاده از آن بوده و دانش خاصی نیاز ندارد. با توجه به اهمیت اندازه گیری فشار خون صحیح و دقیق، استفاده از انواع با کیفیت و دارای تائیدیه استاندارد توصیه می شود. چنانچه تصمیم به خرید فشارسنج دیجیتال با کیفیت عالی، عملکرد مطلوب، بسته بندی اورجینال و دارای خدمات پس از فروش و گارانتی هستید می توانید از انواع مدلهای فشار سنج در سایت دیدن نمائید. همچنین قیمت فشارسنج دیجیتال، امکانات و ویژگیهای آنها را می توانید از درون سایت مشاهده و انواع مدلهای موجود را مشاهده نمائید. کلیه مدلهای فشارسنج موجود دارای تائیدیه های استاندارد از سازمانهای مربوطه بوده و با گارانتی و خدمات پس از فروش عرضه می گردند.

میزان رضایت شما
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
X